Xiaomi Redmi 4 z podwójną kamerą?

Xiaomi Redmi 4 z podwójną kamerą? Raczej nie.

Podwójne kamery to nowa moda w rynku smartfonów, którą zapoczątkował Huawei P9, dzięki współpracy z renomowanym producentem Leica.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 540 x 934)Xiaomi Redmi 4
Ostatnie doniesienia mówią, że LeEco przygotowuje telefon z podwójną kamerą, a Xiaomi ma także zamiar wydać telefon w technologi Dual Camera.
Tymczasem w internecie opublikowano zdjęcie rzecznika Xiaomi trzymającego w ręce telefon z podwójną kamerą, a dzień później do sieci wyciekło zdjęcie tylnej pokrywy z dwoma otworami na aparat ustawionymi w pionie, pomiędzy którymi znajduje się miejsce na podwójną diodę doświetlającą.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 1240)Obrazek

Xiaomi Redmi 4 z podwójną kamerą?

Pokrywa jest wykonana ze szczotkowanego metalu ,oba boki są zaokrąglone, co powinno zapewnić lepszą przyczepność. Przyciski głośności i zasilania znajdują się po prawej stronie. Ponadto, nie ma logo Mi na plecach. Wprawni obserwatorzy zauważyli że jest to niemal identyczna konstrukcja jak w Redmi Note 3. Chińskie media sugerują że chodzi o nowy telefon Redmi 4, ale moim zdaniem jest mało prawdopodobne, aby takie rozwiązanie zagościło w budżetowym telefonie. Raczej chodzi tu o tani rozgłos i chęć rozbudzenia nadziei wśród mniej zamożnych klientów.
Co wy o tym sądzicie, który telefon Xiaomi jako pierwszy będzie wspierał technologię Dual Camera ?
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 482 x 600)Xiaomi Redmi

 

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 482 x 600)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x