Oclean Air 2. Najcichsza szczoteczka soniczna

Marka Oclean zdobyła zaufanie klientów na całym świecie za sprawą szerokiej oferty szczoteczek sonicznych do zębów. Jedne z najbardziej popularnych to Oclean X, Oclean Air, Oclean SE, czy też Oclean One. Gama produktów poszerzyła się właśnie oszczoteczkę soniczna Oclean Air 2. Następca Oclean Air ten sam design, ale inne właściwości. Szczoteczka jest adresowana dla użytkowników, którym aplikacja jest zbędna, za to stawiają na skuteczność czyszczenia i ciche działanie.

 

 

Oclean Air 2

Oclean jest submarką firmy Xiaomi, która w Polsce posiada już miliony zadowolonych użytkowników. Xiaomi i jej submarki zdobyły popularność za sprawą innowacyjnych, technologicznie zaawansowanych produktów, przy zachowaniu wysokiej jakości oraz niewygórowanych cenach.
Szczoteczka do zębów Oclean Air 2 wykorzystuje technologię, ukierunkowaną na precyzyjne szczotkowanie zębów.

Recenzja wideo Oclean Air 2

 

Oclean Air 2 potrafi usuwać płytkę nazębną – nawet do 10 razy skuteczniej niż zwykła szczoteczka.

Oclean Air 2 Oclean Air 2 Oclean Air 2 Oclean Air 2 Oclean Air 2

Szczoteczka soniczna Air 2 posiada wiele zaawansowanych i autorskich technologicznych rozwiązań.

Szczoteczka pozwala na bardzo precyzyjne mycie zębów oraz przestrzeni międzyzębowych. Regularne stosowanie szczoteczki sonicznej zminimalizuje ryzyko powstawania próchnicy, skutecznie usunie płytkę nazębną i pozbawi nieświeżego oddechu. Zastosowanie odpowiedniej końcówki Oclean pozwoli pozbyć się przebarwień, a nawet wybielić zęby.

Pomimo że Oclean Air 2 ma taki sam wygląd jak Oclean Air, to jednak różni się parametrami. Nowy model nie ma funkcji łączenia poprzez Bluetooth z aplikacją.
Przycisk zasilania wraz ze wskaźnikiem LED pozostał niezmieniony. Przyciskiem można ustawić dwa tryby szczotkowania każdy o innej intensywności drgań. Mamy więc do wyboru szczotkowanie standardowe i szczotkowanie delikatne. Krótkie naciśnięcie – włączanie / wyłączanie, długie naciśnięcie powyżej 2s – zmiana prędkości szczoteczki

Jednak największą zaletą szczoteczki jest jej cicha praca dzięki systemowi redukowania dźwięków. Szczoteczka jest niemal niesłyszalna. W porównaniu do innych szczoteczek poziom hałasu jest szokująco niski. Jednak nie dajmy się zmylić, niski hałas nie oznacza słabych wibracji, nic bardziej mylnego. Szczoteczka jest bardzo skuteczna.

Oczywiście szczoteczka jest wodoodporna co potwierdza Certyfikat IPX7. Można ją w całości myć pod bieżącą wodą.

Oclean Air 2

BATERIA

Na jednym pełnym naładowaniu szczoteczki które trwa około 150 minut można jej używać nawet ponad miesiąc.
O poziomie naładowania informują diody LED
Szczoteczkę ładujemy na magnetycznej stacji USB , w zestawie nie ma ładowarki. Można użyć dowolnej ładowarki z gniazdem USB.

Oclean Air 2

Oclean Air 2

SPECYFIKACJA

Częstotliwość drgań Regulowana
Tryby pracy 2 prędkości drgań
Siła nacisku 220 g/cm
Średnica główki 5,5mm
Akumulator Litowo-polimerowy
Ultra lekka 95g
Rozmiar szczoteczki 23,5 cm * 2,4 cm
Napięcie 5V/0,5A
Zasilanie do 40 dni
Ładowanie 150 minut

Certyfikaty FDA, FC, CE, RoHS, IPX7, SRRC

 

W PUDEŁKU

W zestawie znajdowała się Szczoteczka do zębów Oclean Air 2, główka szczoteczki, stacja ładująca USB, instrukcja.

Oclean Air 2

 

PODSUMOWANIE

Szczoteczka Oclean Air 2 zapewne znajdzie wielu użytkowników w Polsce. Dobra jakość wykonania, długi czas pracy na jednym ładowaniu, doskonała sprawność czyszczenia zębów. Jednak to co ją wyróżnia na tle konkurencji to bardzo cicha praca, wręcz niewiarygodnie cicha. Jeżeli nie potrzebujesz do mycia zębów aplikacji, a stawiasz na skuteczność i komfort to Oclean Air 2 jest właśnie dla ciebie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Djdj
10 miesięcy temu

Siema

1
0
Would love your thoughts, please comment.x