Xiaomi w 3 lata sprzedało 110 milionów telefonów Redmi

Xiaomi w 3 lata sprzedało 110milionów telefonów Redmi

Chiński producent telefonów Xiaomi chwali się, że w ciągu trzech lat od debiutu serii Redmi firma sprzedała aż 110 milionów telefonów.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1279 x 853)Obrazek

Redmi jest najlepiej sprzedającą się linią telefonów Xiaomi, co nie dziwi, ponieważ są to bardzo tanie telefony oferujący przyzwoitą specyfikację. Sprzedaż napędzana jest głównie przez rynek chiński i indyjski, ale przez prywatny import telefony trafiają też nieoficjalnie do Europy.
Redmi 1 zadebiutował 12 sierpnia 2013 roku, a od tego czasu producentowi telefonów udało się sprzedać 110 milionów urządzeń, co jest ilością zbliżoną do sprzedaży smartfonów Huawei w 2015r

Xiaomi w 3 lata sprzedało 110 milionów telefonów Redmi

Xiaomi obecnie koncentruje się na uruchomieniu Xiaomi Mi5Soraz Redmi 4. Telefony te mogą być wyposażone w podwójne kamery tylne.
Niestety Xiaomi zapowiedziało też wzrost cen swoich telefonów, co by sugerowało że firma chce koncentrować się na budowie telefonów ze średniej półki, a nie budżetowych jak dotychczas.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ma bardzo dobrą pozycję wśród telefonów budżetowych, w trzy lata od premiery sprzedano 110 milionów telefonów REDMI. Jednak firma ma bardzo małe udziały w dochodowym segmencie premium, gdzie dobrze poczynają […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x