Telefon OPPO R11 reklamowany w chińskich miastach

Telefon OPPO R11  reklamowany z dużym rozmachem

W Chinach zaczęła się akcja promocyjna najnowszego telefonu OPPO , pomimo że OPPO R11 nie trafi do Polski, to i tak warto zobaczyć z jakim rozmachem ten czołowy chiński producent reklamuje swój telefon w 9 chińskich miastach.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)Telefon OPPO R11

Telefony OPPO nie zdobyły popularności w Polsce, ale w Chinach są bardzo popularne, sprzedając niemal dwukrotnie więcej smartfonów niż Xiaomi. W dużej mierze wynika to z dobrych kampanii reklamowych, a także dzięki dużej sieci stacjonarnych sklepów. Warto też zwrócić uwagę jak wyglądają miasta w komunistycznym kraju, przez niektórych jeszcze niedawno uznawanym za kraj trzeciego świata.
Jak widać firma ma duże billboardy umieszczone na ekskluzywnych budynkach w kilku miastach, takich jak Pekin, Szanghaj, Guangzhou, Chengdu, Chongqing i innych. Reklamy prezentują się świetnie, szczególnie w nocy. Firma reklamuje się w bardzo efektowny sposób.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)Telefon OPPO R11
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)OPPO R11 cena
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)OPPO R11 telchina
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 600)OPPO R11 Aliexpress

 OPPO R11 Specyfikacja

Przejdźmy jeszcze do niepotwierdzonej specyfikacji OPPO R11, telefon ma posiadać podwójną kamerę na plecach (16 MP + 8MP) wraz 16 MP czujnik z przodu, aparat wyposażony jest 5-krotny zoom wykonany w autorskiej technologii OPPO która zaprezentowana została na targach MWC w tym roku. Jak wiadomo firmy OPPO i VIVO w przeciwieństwie do Xiaomi kładą duży nacisk na dobre kamery i jakość zdjęć ponieważ tego wymaga chiński rynek. OPPO R11 powinien być wyposażony w procesor Snapdragon 660 S, wspomagany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Jest też planowany wariant z 6 GB pamięci RAM. Telefon będzie wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz 1080p , a całość będzie pracowała pod kontrolą 7.1.1 Nougat.

Telefon Oppo R11 powinien szybko trafić na półki sklepowe, najpóźniej w pierwszych dniach lipca.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x