Super VOOC naładuje akumulator 2500mAh w 15 minut

 

OPPO planuje wznowić swoją flagową serię Find. Ostatnio wydane w 2014 roku telefony z serii Find posiadały najnowszy procesor Qualcomm. Najnowszy Find 9 posiada ponadto superszybką technologię ładowania o nazwie Super VOOC.

Super VOOC

VOOC jest obecnie technologią ładowania używaną w telefonach OPPO. Technologia ładowania dostarcza 20 W mocy, podobnie jak w OnePlus’s Dash Charge i pozwala ładować telefon od 0 do 75% w ciągu 30 minut. Super VOOC jest jeszcze szybszy – pozwala naładować akumulator 2500mAh w zaledwie 15 minut lub do 45% w zaledwie 5 minut!

Super VOOC naładuje akumulator 2500mAh w 15 minut

Technologia ładowania została po raz pierwszy zaprezentowana na targach MWC 2016 i podobno została jeszcze ulepszona przez OPPO.
Super VOOC nie jest jedyną technologią, której OPPO nie zastosował dotychczas w żadnym telefonie. Na ubiegłorocznym MWC firma zaprezentowała nową technologię kamery o nazwie 5X Precision Optical Zoom .
Jeśli Find 9 będzie posiadał obie nowe funkcje, to OPPO najprawdopodobniej jeszcze bardziej umocni swoja pozycje na chińskim rynku. Jest wielce prawdopodobne, że jedna lub obie technologie będą ostatecznie dostępne dla powiązanych firm – OnePlus i Vivo.

OPPO i Vivo są najbardziej innowacyjnymi producentami telefonów w Chinach, obie firmy obok Huawei są w trójce największych Chińskich producentów smartfonów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x