Rekordowa sprzedaż telefonów Xiaomi we Wrześniu.

Sprzedaż telefonów Xiaomi we wrześnie przekroczyła 10 milionów sztuk.

Firma Xiaomi ma powody do radości, sprzedaż telefonów rośnie, a wrzesień okazał się rekordowym miesiącem z ponad 10 milionami sprzedanych smartfonów.
Sprzedaż telefonów Xiaomi

Szef Xiaomi, Lei Jun nie krył radości, a ma się z czego cieszyć, bo jeszcze dwa lata temu trend sprzedaży był spadkowy.
W 2015 roku Xiaomi sprzedało niewiele ponad 70 milionów telefonów, w zeszłym roku było to 58 milionów. Jednak w tym roku nastąpiło przełamanie spadkowego trendu i sprzedaż systematycznie rośnie. Od początku roku do teraz sprzedano 63 miliony telefonów, a do końca roku pozostały jeszcze 3 miesiące!Sprzedaż telefonów Xiaomi na poziomie 10 milionów sztuk miesięcznie jest raczej nie do utrzymania, ale jest realna szansa na osiągniecie 80 milionów sprzedanych telefonów przed końcem 2017 roku.  Plany na 2017r.  zakładały sprzedaż 100 milionów telefonów.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 450 x 800)Sprzedaż telefonów Xiaomi

Sprzedaż telefonów Xiaomi gwałtownie rośnie,  jest powód do świętowania.

Jak mówi szef Xiaomi, istnieją trzy podstawowe czynniki którym firma zawdzięcza sukces: innowacyjność, jakość i logistyka.
Sprzedaż telefonów Xiaomi 2017

 

Sprzedaż telefonów Xiaomi rośnie, ale zadłużenie też

Kilka tygodni temu Firma Xiaomi pożyczyła drugi już miliard dolarów, tym razem na ekspansję na nowych rynkach, co powinno przełożyć się na dalszy wzrost sprzedaży. Ze spłatą pierwszego miliarda Xiaomi miało problemy, jednak wierzyciele zgodzili się na przedłużenie okresu spłaty. Wartość Xiaomi szacuje się na kilkadziesiąt miliardów dolarów.

Ile telefonów sprzeda Xiaomi w 2017r?   Czy próg 80 mln zostanie przekroczony? Ciekaw jestem waszego zdania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x