Nubia Red Magic. Telefon dla graczy

Nubia Red Magic wydajny telefon dla graczy zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

 

Nadchodzi nowy trend na telefony dla graczy. Pierwszy był Razer, swój telefon zapowiedziało też Xiaomi, a teraz o rynek telefonów dla graczy chce powalczyć ZTE NUBIA

Nubia utworzyła nową markę która ma specjalizować się w produktach dedykowanych dla graczy i oferować rozrywkę dla mas. Red Magic, bo tak nazywa się nowa marka, wypuści swój pierwszy telefon jeszcze w tym miesiącu.

Specyfikacja Nubia Red Magic nie została jeszcze opublikowana, ale spekuluje się, że telefon będzie wyposażony w unikatowy system chłodzenia powietrzem, może być zasilany przez Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM. Oczekuje się również że wyświetlacz będzie prezentował obraz w proporcji 18: 9 z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Nubia zaprezentowała już prototyp telefonu podczas targów Mobile World Congress (MWC) 2018 w lutym tego roku.

 

Nubia Red Magic zadebiutuje jednocześnie w Chinach i Europie.

Dyrektor Nubia Ni Fei potwierdził już, że telefon do gier zostanie wydany jednocześnie w Chinach i Europie . Wraz z telefonem do gier firma Nubia zamierza rozszerzyć swoją międzynarodową obecność. Na temat ceny do tej pory nie ma żadnych przecieków.

Jest ktoś zainteresowany telefonem do gier np. Nubia Red Magic ? Czy to chwilowa moda czy nowy trend w telefonii? Ciekaw jestem waszej opinii.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x