MIUI 9 szybkie i stabilne ?

MIUI 9 zaprezentowane, ma być szybko i stabilnie.

Dziś w Pekinie na konferencji prasowej zaprezentowano nowy telefon Xiaomi Mi5x, ale nie to było głównym punktem programu lecz najnowsza wersja MIUI 9
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 728 x 314)MIUI 9Jak już wcześniej zapowiadano najnowsza odsłona ma przynieść przede wszystkim poprawę stabilność i wydajności. MIUI należy do najcięższych nakładek na rynku, a mnogość dostępnych ustawień i możliwość personalizacji sprawia że system stał się awaryjny i nie pozbawiony błędów.

MIUI 9 za sprawa poprawionej optymalizacji ma być bardzo szybkie System ma przydzielać wysoki priorytet używanym aplikacjom kosztem tych działających w tle. Ma to przynieść duży , widoczny gołym okiem skok wydajności.

Nowości w MIUI 9

W najnowszej odsłonie MIUI znajdą się tylko 3 większe nowości.
Nowy asystent będzie w stanie szybko znaleźć zdjęcia i dokumenty a nawet wydarzenia.
Pojawi się długo wyczekiwana opcja dzielenia ekranu – split screen.
Nowością jest też smart app launcher która ma podpowiadać aplikację do otwarcia, zrobi to na podstawie aktualnie używanych aplikacji.

W pierwszej kolejności aktualizacja trafi na telefony Xiaomi z MIUI China dev , a niedługo później dla użytkowniców xiaomi.eu . W ostatniej kolejności aktualizacja trafi na MIUI Global dev. Narzekający na stabilność MIUI będą jeszcze musieli trochę poczekać. Jak sądzicie, system będzie stabilniejszy, będzie mniej błędów, czy znów będą wypuszczane aktualizacje naprawiające poprzednie aktualizacje?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x