Lenovo ZUK Z2 oficjalnie zapowiedziany.

ZUK i Motorola to submarki należące  do chińskiego giganta Lenovo. Celem marki ZUK jest produkcja  wydajnych i tanich  smartfonów mogących  konkurować  z tanimi produktami Meizu, Xiaomi czy LeTV.

Po udanym międzynarodowym debiucie , firma chce z początkiem 2016r  wydać następcę o symbolu Z2. Poprzednik jest udaną konstrukcją, lecz zarzucano firmie że zastosowała stary, bo roczny już  procesor Snapdragon 810.  Pomimo że  był to bardzo udany Chip, firma chce swój nowy telefon wyposażyć w układ Qualcomm Snapdragon 820. Jednostka ta będzie jednym z najwydajniejszych SoC na rynku, zobaczymy go też  w Samsungu  Galaxy S7.

Firma już wcześniej zaprezentowała smartfon z transparentnym wyświetlaczem, lecz nie ma żadnej pewności że taki zobaczymy w ZUK Z2. Szef firmy nie zdradził szczegółów specyfikacji.

Wiadomo jedynie że smartfon będzie pracował pod kontrolą dwóch systemów, na rynek międzynarodowy trafi z Cyanogen OS 13 opartym  o androida 6.0, natomiast w Państwie Środka telefon będzie pracował z ZUI  OS.  Telefon zobaczymy na pólkach sklepowych zaraz po debiucie Snapdragon 820. Tymczasem zainteresowani mogą zapoznać się z recenzją Lenovo Zuk Z1

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x