Bezramkowy Elephone S7 przeszedł test upadku.

Bezramkowy Elephone S7 przeszedł test upadku.

Elephone S7 jest drugim po Elephone S3 bezramkowym telefonem firmy. Nowy telefon z procesorem Helio X20 jest znacznie bardziej wydajny od poprzednika.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1800 x 949)Bezramkowy Elephone S7

Poza bardzo wydajnym chipem, telefon szczyci się technologią szybkiego ładowania, oby tylko bateria była bardziej żywotna niż w S3.
Wąskie ramki pięknie wyglądają, ale w mniejszym stopniu chronią ekran. Aby rozwiać wątpliwości Elephone umieściło w sieci film prezentujący upadek telefon z około 2 metrów. Można na nim zauważyć , że telefon ma założony silikonowe etui, z pogrubionymi rogami. Takie same ostatnio do swoich telefonów dodaje Cubot.

Pierwsze dwie partie telefonów zostały już wysłane do klientów. Telefon cieszy się ogromnym zainteresowaniem, firma chwali się że w przedsprzedaży zamówiono 140.000 telefonów, 400.000 ludzi jest zainteresowane zakupem urządzenia.

Warto przypomnieć że telefon jest sprzedawany w kilku wersjach, najtańsze modele mają słabszy procesor, zaś najtańszy telefon z wydajnym procesorem Helio X20 kosztuje 179.99$ w Gearbest. Podobne ceny można znaleźć na aliexpress.com. Są dostępne różne wariant kolorystyczne, z różną pojemnością pamięci oraz w różnym rozmiarze wyświetlacza. Przed zakupem warto dokładnie popatrzeć co się kupuje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x