Zmodernizowany Xiaomi Redmi Note 4X już wkrótce

Zmodernizowany Xiaomi Redmi Note 4X zauważony w TENNA

W chińskim urzędzie regulacji telekomunikacji (TENAA) pojawiła się ulepszona wersja Xiaomi Redmi Note 4X. Wygląd telefonu nie ulegnie zmianie.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1200 x 800)Redmi Note 4X

Nowy, ulepszony wariant oznaczony został symbolem MBT6A5 i posiadał będzie 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci na aplikacje i 10 rdzeniowy procesor taktowany zegarem o częstotliwości 2,0 GHz.Starsza wersja napędzana była 8-rdzeniowym Snapdragonem 625. Pozostała specyfikacja pozostaje bez zmian. Telefon posiada skaner odcisków palców, 5,5 calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości Full HD, dużą baterię 4,000mAh, 5MP kamerę z przodu i 13 MP aparat główny.

Zmodernizowany Xiaomi Redmi Note 4X , specyfikacja

Redmi Note 4X
Najbardziej zaskakująca jest zmiana procesora, prawdopodobnie na któryś z modeli Mediateka np. Helio X20.

Dobrą informacją jest natomiast to , że nowy telefon Xiaomi będzie dostępny w 10 różnych kolorach w tym, czarny matowy, ciemnoszary, złoty, szary, srebrny, biały, czarny, różowy, wiśniowy i złoty szampan.

Trzeba przyznać, że producent telefonów Xiaomi dosyć szybko po premierze zdecydował się na modernizację Redmi Note 4X, warto też zauważyć że telefon gwałtownie tanieje i w najlepszych promocjach z forum telchina można było go nabyć za 145 dolarów. Zapraszam do zapoznania się z testem, recenzją Redmi Note 4X .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x