Xiaomi Mi6 pozuje do zdjęć

Xiaomi Mi6 na zdjęciach z przecieku

Xiaomi MI6 będzie wyposażony w podwójna kamerę z tyłu, ale jest prawdopodobne, że telefon może być pozbawiony gniazda słuchawkowego 3.5mm
Zdjęcia Xiaomi Mi6

Już 11 kwietnia firma Xiaomi zaprezentuje nowe urządzenia ,zapowiedziana jest premiera Xiaomi MI6 ale możliwe że zadebiutuje jeszcze Mi Mix Lite i Mi Pad 3.

Kolejne zdjęcia Xiaomi Mi6 opublikowane.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 536 x 715)Zdjęcia Xiaomi Mi6
Ujawnione zdjęcia Xiaomi MI6 pokazują metalowy telefon ze skanerem linii papilarnych , z owalnymi krawędziami, podwójną lampą błyskową LED oraz z podwójną tylną kamerą.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 536 x 715)Zdjęcia Xiaomi Mi6 USB C
Zdjęcia podstawy pokazują  grill głośnika, mikrofon i USB typu C . Są przypuszczenie że MI6 nie będzie posiadał tradycyjnego gniazda słuchawkowego 3,5 mm. A może jednak w górnej części telefonu będzie gniazdo słuchawkowe, zdjęci tej części telefonu nie wypłynęło.

Pojawiły się też doniesienia o dwóch wersjach telefonu, najdroższa ma posiadać ceramiczna pokrywę, opublikowano też specyfikacje Xiaomi MI6, ale nie powinno być zaskoczeniem gdyby tańsza wersja posiadała inną specyfikację , np. procesor Mediatek, Qualcomm lub nawet autorski procesor Surge?
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 540 x 721)Zdjęcia Xiaomi Mi6 Dual Camera

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x