Zaskakujący nowy telefon LeEco Le 3

Zaskakujący nowy telefon LeEco Le 3 jeszcze w tym miesiącu.

Założyciel LeEco Jia Yueting, zapowiedział że jeszcze w październiku firma wyda pierwszy telefon LeEco ze „sztuczną inteligencją” (LeAI). Yueting już w czerwcu na szczycie G-20 zapowiedział ten telefon. Czy przyniesie on jakieś przełomowe rozwiązania?
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1200 x 800)Obrazek


Telefon LeEco Le 3 będzie wyposażony w podwójną tylną kamerę z 4 krotnym zoomem optycznym. Telefon ma konkurować z iPhone 7 Plus, co może być bardzo realne. Firma 19 Października wchodzi oficjalnie do USA, gdzie będzie w początkowej fazie sprzedawała telefony, telewizory, okulary VR i inteligentne rowery. LeEco poczynił w Ameryce inwestycje na ponad 250 milionów dolarów, przejmując wytwórnię telewizorów, kilka mniejszych spółek i kupując ziemię pod nowe inwestycje.
Obrazek

 

Zaskakujący nowy telefon LeEco Le 3

Nowe projekty LeEco są ukierunkowane na jednolity system dla telefonów, telewizorów, samochodów i VR.  LeEco chce, aby ich system operacyjny EUI był mózgiem ujednoliconej platformy. Jednolita platforma pozwoli zebrać dużo informacji o swoich klientach, ale czy to wystarczy aby stworzyć coś w rodzaju sztucznej inteligencji, nie sądzę.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzjna
krzjna
6 lat temu

W filmie Ex Machina się udało. Teoretycznie gdyby nie byli pazerni na kasę i szli w innowację kosztem prywatności mając globalną bazę danych, wiadomości, rozmowy itd. mogą stworzyć pieruńsko bystrą AI.
Swoją drogą jeżeli to chcą osiągnąć to każdy ich komórek powinien mieć AI bajery z Le3.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x