Xiaomi TV z zakrzywionym panelem

Ostatnio wiele pisało się o nowym produkcie Xiaomi z zakrzywionym ekranem, ale okazało się , że nie będzie to smartfon jak  niektórzy oczekiwali, 23 lutego zadebiutuje Xiaomi Smart TV drugiej generacji .

Obrazek

Z plotek można się dowiedzieć, że Xiaomi zamówiło zakrzywione panele u jednego z dużych koreańskich producentów, nie było wiadomo jak duże to są panele, część osób oczekiwało zakrzywionego wyświetlacza w telefonie, a tymczasem okazało się że to jednak będzie telewizor.
Nowe zajawka Xiaomi pokazuje, zakrzywioną konstrukcję telewizora widzianego z góry. Panel jest bardzo cienki, widać też stopki telewizora. Podobno nowy Telewizor Xiaomi ma być dostępny w dwóch rozmiarach, z 43-calowym ekranem i 63-calowym panelem.

Specyfikacje nie została ujawniona, ale można się spodziewać telewizora z mocnym procesorem, dużą pamięcią RAM i wieloma funkcjami multimedialnymi. Telewizor będzie można zakupić w chinach za 6999 juanów co jest równowartością około 4000zł. Nie spodziewam się oby telewizor były sprzedawany przez sprawdzone chińskie sklepy z wysyłką do polski, koszt transportu pojedynczej sztuki może być bardzo wysoki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x