W lipcu zadebiutuje nowy flagowiec Xiaomi.

W lipcu zadebiutuje nowy flagowiec Xiaomi.

Xiaomi zaskakuje nas coraz bardziej, ledwo do sprzedaży trafił flagowy Xiaomi Mi5, a już na lipiec jest planowany nowy flagowiec.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1280 x 960)Obrazek
Xiaomi czuje na swoich plecach oddech konkurencji , Vivo, OPPO i LeEco (LeTV) produkują telefony bardziej zaawansowane technologicznie, np. z zakrzywionym ekranem jak we flagowych modelach Samsunga. Telefony te cieszą się dużym zainteresowaniem, co spowodowało spadek sprzedaży smartfonów od Xiaomi. Debiut Mi5 nie poprawił sytuacji, ponieważ telefon nie był innowacyjny jak na chińskie warunki.

Nic więc dziwnego że Xiaomi próbuje szybko naprawić ten błąd wypuszczając kolejnego flagowca i to w okresie wakacji. Firma nie podała jakie to będzie urządzenie, być może kolejna generacja Mi Note.
Nie jest wykluczone, że firmie uda się wyprodukować zapowiadany od dawna telefon z zakrzywionym ekranem wzorem Vivo XPlay 5 i Samsung S7.

W lipcu zadebiutuje nowy flagowiec Xiaomi, ale czy to będzie telefon?

Inne doniesienia mówią, że to może nie być telefon, a długo oczekiwany notebook Xiaomi. Ciekaw jestem waszego zdania, czym zaskoczy nas Xiaomi?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x