Vivo XPlay 7 ze skanerem odcisków palca pod ekranem

Skaner odcisków palca w ekranie, zakrzywiony wyświetlacz, 4 aparaty i 8GB RAM. Poznajcie Vivo XPlay 7

Vivo XPlay 7 jest pierwszym smartfonem w którym uruchomiono nową technologię skanera odcisków palców który wbudowany jest w ekranie.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 690 x 465)Vivo XPlay 7

Vivo XPlay 7 posiada skaner odcisków palca w ekranie

Vivo jest trzecią marką pod względem sprzedawanych telefonów w Chinach, a firma ma ambicje sięgające jeszcze wyżej. Drogą do sukcesu mają być innowacyjne, nowoczesne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest skaner linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem. XPlay 7 wykorzysta nową technologię ultrasonografii (USG), która wysyła impuls przez palec, część jest odbita i wykrywana przez czujnik, który obrazuje odcisk palca. Czujnik może pracować w dowolnym miejscu wyświetlacza.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 690 x 465)Vivo XPlay 7

 

4 kamery, 8GB pamięci RAM i zakrzywiony wyświetlacz, Vivo XPlay 7 to  prawdziwy flagowiec.

Vivo XPlay 7 z roboczą nazwą Vivo X20 będzie posiadał więcej atrakcyjnych cech, telefon ma posiadać aż 4 aparaty, fani marki przyzwyczaili się już do dobrych zdjęć. Przedni panel ma bardzo małe ramki na górze i dole oraz zagięty wyświetlacz po bokach. Można przypuszczać że tak jak we wcześniejszych modelach, tak i teraz zastosowany wyświetlacz będzie w technologi Super AMOLED.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 800)Vivo XPlay 7  Vivo X20

Szczegółowa specyfikacja nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że telefon będzie posiadał procesor Snapdragona 835 który wspierany będzie przez 6 GB pamięci RAM. Ma być też dostępna wersja w wariancie z 8 GB pamięci RAM.

Zapowiada się bardzo ciekawe urządzenie, które w Polsce znów nie zostanie zauważone i docenione przez użytkowników.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x