Vivo Xplay 7 pierwszym telefonem z pełnoekranowym wyświetlaczem.

Vivo Xplay 7 pierwszym telefonem z pełnoekranowym wyświetlaczem i skanerem odcisków palca pod wyświetlaczem.

Większość z nas sądzi że to Xiaomi jest najbardziej innowacyjnym producentem telefonów w chinach, jednak nie zupełnie tak jest.
W czerwcu firma Vivo zaprezentowała technologię skanera linii papilarnych umieszczonego pod wyświetlaczem i wszystko wskazuje, że Vivo Xplay 7 będzie pierwszym seryjnym telefonem wyposażonym w tą technologię.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 726 x 590)Obrazek

Najbardziej szokuje jednak wyświetlacz, będzie to pierwszy telefon z pełnoekranowym wyświetlaczem, którego współczynnik proporcji ekranu do ciała wyniesie 100 procent. W ekranie Xplay7 znajdują się dwa wycięcia w górnej części w których ulokowano aparat do selfie i czujnik.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 726 x 590)Obrazek
Vivo Xplay 7 posiada skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem. Do tej pory żadna firma nie wdrożyła tego rozwiązania. Z tyłu widniej podwójny obiektyw kamery z sensorami Sony IMX401, które będą oferowały 4-krotny zoom optyczny.

 

Vivo Xplay 7 będzie też bardzo wydajny.

Telefon będzie też bardzo wydajny,napędzany będzie przez procesor Snapdragon 845 który wspierany będzie przez 8 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika zarezerwowano 128 GB i 256 GB. Vivo Xplay 7 posiada także gniazdo audio 3,5 mm, port USB-C i parę głośników zewnętrznych.

Powyższe zdjęcia pokazują, że Vivo Xplay 7 będzie dostępny w kolorach takich jak Czarny, Złoty i Różowy. Urządzenie może trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2018 roku. Vivo jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Jeżeli specyfikacja się potwierdzi, to firma będzie miała się czym chwalić i może z jednego z największych producentów telefonów w chinach stać się ważnym graczem na rynku międzynarodowym.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x