Vivo X7, przeźroczysty smartfon?

Vivo X7, przeźroczysty smartfon?

Vivo jest chińskim producentem telefonów który jest w Polsce i na forum o chińskich telefonach jak do tej pory niedoceniany. Tymczasem firma ta jest bardzo innowacyjna, czego kolejnym dowodem ma być Vivo X7
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 610 x 1085)Obrazek
Vivo za sprawą innowacyjności stało się bardzo popularnym producentem, wyprzedzając pod względem sprzedaży Xiaomi, a także giganta LENOVO. Znawców tematu ten stan rzeczy nie dziwi, bowiem Xiaomi i Lenovo wypuszczają na rynek telefon za telefonem który niemal niczym nie różni się od swojego poprzednika. Tymczasem Vivo czy tez LeEco (LeTV) nie boją się stosowania nowoczesnych rozwiązań jak USB C, rezygnacja z gniazda słuchawkowego Jack 3,5mm czy produkcja telefonu z wygiętym wyświetlaczem znanym wcześniej jedynie z telefonów Samsunga, co z sukcesem od kilku miesięcy czyni Vivo od modelu Vivo Xplay 5 poczynając.

Po sukcesie telefonu Vivo Xshot większość oczekuje następcy Xshot 2, ale tymczasem dochodzą do nas pierwsze pogłoski o Vivo X7.
Na razie na temat X7 wiemy bardzo mało, jedynym pewnikiem jest matryca przedniego aparatu która ma aż 16 mega pikseli.

16 mega pikseli jest zdecydowanie powyżej średniej, obecnie dominują aparaty z 8 megapikselowym czujnikiem.
Krążą pogłoski, że X7 będzie miał nowy, rewolucyjny wygląd. Ostatnio coraz głośnie jest o przeźroczystym smartfonie, może to właściwy trop?

Vivo X7, przeźroczysty smartfon?

Obrazek

Jak sądzicie, co tym razem zaprezentuje Vivo?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x