Vernee Apollo: Złącze słuchawkowe USB C

Vernee Apollo: Złącze słuchawkowe USB C

Testowany ostatnio Vernee Thor sprzedaje się świetnie, ale Vernee nie spoczywa na laurach i przygotowuje swój flagowy model Vernee Apollo, który ma zadebiutować już za dwa miesiące.
Obrazek
Jeszcze wcześniej zobaczymy wersję Apollo Lite który idąc śladem LeEco Le2 będzie posiadał złącze słuchawkowe USB typu C, które posłuży też do ładowania telefonu i do transmisji danych.USB C może zaoferować lepsze brzmienie o znikomej ilości szumów , ale pojawia się problem ze zgodnością złącza słuchawkowego. Ta nowa technologia nie jest jeszcze popularna, około 99,99% słuchawek na rynku jest wyposażone w gniazda Jack 3,5 mm . Na szczęście poważni producenci zaczynają już produkować słuchawki z wtykiem USB typu C (JBL Reflect Aware C)

Vernee Apollo: Złącze słuchawkowe USB C

To dosyć ryzykowne posunięcie, ale producent telefonów Vernee postanowił montować równolegle normalny jack 3,5 mm. Takie rozwiązania pozwala klientom wybrać preferowany model połączenia. Co sądzicie o tym rozwiązaniu, czy jest ktoś skłonny zainwestować w słuchawki z wtykiem USB C gdyby jakość dźwięku uległa poprawie?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lump
lump
8 lat temu

USB typu C daje gorszą jakość dźwięku analogowego bo takowy przesył jest tam na odczepnego dosztukowany. Przesył cyfrowy nie ma wpływu na jakość ale wtedy decydują słuchawki, a tu nierealne zrobić to tanio i dobrze, a i drogo i dobrze ciężko. W 99,99% dźwięk będzie w wypadku USB typu Czy drastycznie gorszy i nie na na to sposobu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x