UMI SUPER, 6GB RAM, Super Amoled, Snapdragon 820 za 300$

UMI SUPER, 6GB RAM, Super Amoled, Snapdragon 820 za 300$

Mały chiński producent UMI jest obecnie na fali, po udanym debiucie telefonu Umi Touch  do mediów docierają informacje o nowym flagowcu UMI Super.

Umi Super
Umi Super

Telefon Umi Super ma być najlepszym urządzeniem jakie kiedykolwiek wyprodukowała firma. Do tej pory docierają do nas przecieki na temat jego specyfikacji.  Wiadomo już, że urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED. Wczoraj dotarły do mnie informacje, że telefon będzie posiadał aż 6GB pamięci RAM i technologię ultra szybkiego ładowania baterii. Firma podobnie jak LeEco zrezygnowało ze Jacka 3.5mm na rzecz USB typu C z bezstratnym przesyłem dźwięku. Sugeruje się że za telefon zapłacimy w  Chinach około 300 dolarów.
Część mediów sugeruje, że 6 GB pamięci RAM będzie pracowało w duecie z procesorem Snapdragon 820. Warto wiedzieć , e Umi nie tylko współpracuje z Mediatekiem, wcześniej UMI eMAX był napędzany procesorem Snapdragon.

Czy waszym zdaniem warto czekać na telefon o ile potwierdzi się specyfikacja UMI SUPER, 6GB RAM, Super Amoled, Snapdragon 820 za 300$ ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x