Ulefone Power 3 z dużym akumulatorem i 4 kamerami

Ulefone Power 3 z 4 kamerami i ogromnym akumulatorem.

Ulefone przygotowuje się do wydania kolejnej wersji swojego hitu, mamy już kilka informacji na temat nadchodzącego Ulefone Power 3.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 648 x 564)Ulefone Power 3

Pewną informacją jest, że Power 3 będzie wyposażony w 4-kamery. Oznacza to że urządzenie będzie wyposażone w podwójne kamery zarówno z tyłu jak i z przodu. Przewdnia kamera będzie wyposażono w duet czujników 13 MP / 5MP, natomiast na plecach sensory maja matrycę 16 MP / 5MP co pozwoli na robienie zdjęć z rozmytym tłem.Dzięki lampie z przodu i podwójnej lampie błyskowej z tyłu, możesz bedzie uzyskać jasne zdjęcia w słabym świetle lub w nocy.

 

Ulefone Power 3 posiada ogromny akumulator.

Poza tym Power 3 będzie wyposażony w zaawansowany system identyfikacji twarzy, który pozwoli Ci odblokować telefon za pomocą jednego spojrzenia. System ma rozpoznawać twarz zaraz po wybudzeniu wyświetlacza. Ponadto na tyle znajduje się czujnik odcisków palców, który można wykorzystać też do innych operacji poza odblokowaniem telefonu.

Z poprzednich doniesień wiemy już, że telefon będzie posiadał ogromny akumulator o pojemności 6080 mAh, pełnoekranowy wyświetlacz 18:9 oraz Androida 8.1 Oreo. Power 3 ma trafić na rynek w połowie grudnia, cena powinna być przystępna. Więcej informacji na stronie producenta.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x