TOP 30 najdrożej wycenianych chińskich marek w 2016 roku.

Jesteście ciekawi które chińskie marki są najwyżej wyceniane? Znamy już ranking TOP30 najlepiej wycenianych chińskich marek w 2016 roku.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 849 x 565)TOP 30 chińskich marek 2016

Z raportu pod nazwą „BrandZ Top 30 Chinese Global Brand Builders”, stworzonego przez holding reklamowy WPP i jego firmę badawczą Kantar Millward Brown oraz Google można się dowiedzieć, jakie firmy z Chin mają największą wartość. Nie zawsze są to marki które znamy, a często pozycje zajmowane przez firmy nam znane są inne niż można by się tego spodziewać.

TOP 30 chińskich marek 2016r.

Jak nie trudno się domyśleć, w TOP30 jest wiele firm z branży elektroniki użytkowej , zwłaszcza producentów telefonów. W rankingu znalazły się też chińskie sklepy, na 23 pozycji uplasował się popularny sklep GearBest, grupa Alibaba zajmuje 3 pozycję.
Na poniższym filmie można zobaczyć cały ranking z ciekawymi ilustracjami obrazującymi profil działalności.

Wśród producentów telefonów na 18 pozycji znalazła się firma TCL (Alcatel), następne pozycje kolejno zajmują:  15. ZTE, 12. OnePlus, 5. Xiaomi, 2. Huawei, A pierwsze miejsce zajmuje największy na świecie producent komputerów i jeden z największych producentów telefonów – LENOVO

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x