Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Ostatnio światowe media , w tym także polskie obiegają informacje o wybuchających telefonach Xiaomi. Sprawa jest już na tyle poważna że niektóre tanie linie lotnicze nie  będą wpuszczać na pokład ludzi z wybranymi modelami telefonu.
eksplodujący telefon Xiaomi

Wybuchające baterie w telefonach zdarzają się nawet największym i najbardziej renomowanym producentom. Samsung zdecydował się nawet na wymianę całej wadliwej serii.
Wyjątkowego pecha ma w tej kwestii chiński producent telefonów Xiaomi. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele doniesień także z naszego podwórka, o których można było przeczytać na wykopie.
Chińska państwowa Telewizja CCTV zarejestrowała eksplodujący telefon Xiaomi na swoich taśmach, spowodowało to w Chinach poważną dyskusje której efektem jest zakaz wstępu z niektórymi modelami telefonów Xiaomi na pokład samolotu.
eksplodujący telefon Xiaomi

Zarejestrowany przez TV wypadek z udziałem telefonu Xiaomi Mi 4c, który był przenoszony przez użytkownika w tylnej kieszeni (nigdy nie noście w ten sposób telefonów). Telefon stanął w płomieniach, powodując właścicielowi na biodrach oparzenia 3. stopnia .
eksplodujący telefon Xiaomi

Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Kilka tygodni temu zarejestrowano eksplodujący telefon Xiaomi Mi4i w pewnym biurze w Indiach. Xiaomi produkuje bombowe telefony, niestety niektóre dosłownie. Pocieszające jest że polscy użytkownicy telefonów Xiaomi nie będą mieli obostrzeń lokalnych linii lotniczych.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x