Nowy Telefon Nubia zadebiutuje 1 czerwca. Ładny!

Nowy Telefon Nubia zadebiutuje 1  czerwca,  wygląda bardzo dobrze.

ZTE Nubia Z17 ma zostać zaprezentowany 1 czerwca, ale tego dnia prawdopodobnie zobaczymy jeszcze jeden telefon, z minimalnymi ramkami wokół wyświetlacza.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1124 x 1110)telefon Nubia

Na zdjęciu które wyciekło do sieci można zauważyć piękny telefon Nubia z minimalną oprawą wyświetlacza. Ekran jest zakrzywiona po obu stronach, ale wysokość górnej belki jest również imponująca. Wydaje się że maskownica głośnika, kamer i czujników jest cieńsza niż w Galaxy S8.

ZTE Nubia Z11 Mini Specyfikacja

 

Moim zdaniem takie rozwiązanie jest bardziej funkcjonalne niż likwidacja górnej maskownicy jak ma to miejsce telefonie Xiaomi Mi MIX. Nie występuje problem z głośnikiem do rozmów.
Na zdjęciu widać, że nowy  telefon Nubia posiada dwa obiektywy kamery na przodzie. Montowanie 4 kamer w chińskich telefonach powoli staje się normą i to nie tylko we flagowych smartfonach. Nubia zawsze robiła przyzwoite zdjęcia, można się spodziewać że autoportrety będą bardzo dobre.
Cztery kamery to nie jedyna zaleta, telefon ma być napędzany przez procesor Snapdragon 835, co powinno mu zapewnić imponującą wydajność.
Prawdopodobnie za tydzień, 1 czerwca obok flagowej Nubii Z17 zobaczymy nowy telefon ZTE. Jak wam się podoba taki design ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x