Smartband Cubot V1

Smartband Cubot V1

Chińska firma Cubot w ostatnich miesiącach rozwinął swoje skrzydła, po udanych debiutach kilku telefonów firma zaprezentowała inteligentną opaskę. Smartband Cubot V1 będzie posiadał wyświetlacz pokazujący czas i zrobione kroki, spalone kalorie i inne dane podobnie jak Xiaomi MiBand 2.

Obrazek

Cubot V1 będzie posiadał procesor (DIALON DA14580) ten sam jak MiBand, powinien miec też podobną żywotność baterii,polimerowe ogniwo ma pojemność 80 mAh. Firma twierdzi, że urządzenie powinno pracować około 30 dni na jednym ładowaniu.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 800 x 534)Obrazek
Nowy smartband Cubot V1 jest wyposażony w czujnik przyspieszenia MMA8652 w celu precyzyjnego śledzenia ruchu. Opaska powstała we współpracy z niemiecką firmą Bayer i powinna być hipoalergiczna, zaś metalowe zapięcie gwarantuje solidne mocowanie wokół nadgarstka, co umożliwi wyczynowe korzystanie z urządzenia. Cubot V1 jest wodoodporny i pyłoszczelny, a ładowanie odbywa się za pomocą uniwersalnego portu micro-USB.

Smartband Cubot V1

Sami zobaczcie jak Cubot V1 wygląda i jak funkcjonuje:

Na razie nie wiadomo ile trzeba będzie zapłacić na aliexpress za opaskę, jedno jest pewne, konkurencja powinna wpłynąć na szybki spadek ceny Xiaomi MiBand 2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x