Rekordowo szybka sprzedaż Xiaomi Mi Mix

Rekordowo szybka sprzedaż Xiaomi Mi Mix

Media obiegła informacja że pierwsza partia Xiaomi Mi Note 2 została sprzedana w 50 sekund. Rekord nie przetrwał długo, telefony Xiaomi Mi Mix zostały wykupione jeszcze szybciej.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 758 x 379)sprzedaż Xiaomi Mi Mix
Pierwsza partia Xiaomi Mi Mix została sprzedana w ciągu zaledwie 10 sekund, sprzedaż rozpoczęto o godzinie 10:00 czasu chińskiego. Obecnie do Mi Mix należy rekord najszybciej sprzedającego się smartfona z oferty Xiaomi..

Zaskakujące jest że Xiaomi nie chwali się ile sztuk miała pierwsza partia telefonów Mi Mix. ale już od dłuższego czasu firma próbuje uzyskać rozgłoś medialny takimi sztuczkami i ograniczeniem ilości sztuk wypuszczanych na rynek. W przyszłym tygodniu będzie kolejna okazja aby się pochwalić sprzedażą liczoną w sekundach. Taki rodzaj promocji potrwa przez kilka tygodni i pozwoli utrzymać firmie wysoką cenę za telefon.

Poniżej ceny telefonów w chińskich sklepach:
Standard Edition (4GB + 128GB) do 3499 juanów ($ +517,63)
Exclusive Edition (6GB + 256GB) do 3999 juanów ($ +591,59)

Rekordowo szybka sprzedaż Xiaomi Mi Mix

Kolejna okazja do zakupu ograniczonej partii Xiaomi Mi Mix będzie 8 listopada. Niestety ograniczanie ilości dostępnych sztuk spowoduje, że telefon w najlepszych chińskich sklepach będzie miał wysoką cenę, ponieważ popyt będzie przewyższał podaż.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x