Realme i Redmi zapowiadają telefony z kamerami 64 megapikseli

Wyścig na megapiksele trwa w najlepsze, już niebawem zobaczymy pierwsze telefony z aparatami wyposażonymi w matryce z 64 megapikselami.

telefon z aparatem 64 MP

Już dwie firmy zapowiedziały telefony z kamerą 64MP, zarówno Redmi (Xiaomi) jak i Realme (OPPO) twierdzą że będą pierwszym producentem takiego telefonu!
Realme pierwszy telefon z aparatem 64 MP chce wydać w Indiach, razem z dwoma innymi telefonami wyposażonymi w z cztery obiektywy!

telefon z aparatem 64 MP, Realme

Firma Realme podczas dzisiejszego wydarzenia dotyczącego innowacji w kamerach, ujawniła kilka istotnych szczegółów dotyczących smartfonów nowej generacji. Główne serie Realme, Pro i X zostaną zaktualizowane w tym roku. Firma nie ujawniła w którym telefonie zadebiutuje aparat z matrycą 64MP, ale sadzi się , że to Realme X może dostać aparat 64MP, 
Pozostałe serie maja zachować kamery Samsunga 48MP .Firma ujawniła, że ​​nowe kamery będą wyposażone w takie funkcje, jak Ultra Resolution, Super Wide Angle, Ultra Macro, Teleobiektyw, Tryb Portret, Tryb Eksperta, Tryb Panorama, Tryb Ultra Nightscape i Chroma Boost.

Realme kamera

Redmi wczoraj zapowiedziało że będą pierwszym na świecie producentem telefonu z aparatem 64-megapikselowym. Zapowiada się ciekawa walka submarek wielkich producentów z Chin. Jak widać macierzyste firmy OPPO i Xiaomi pozwolą swoim submarkom na zaszczyt bycia pierwszym w tym wyścigu.
Jak sądzicie, kto będzie pierwszy i czy pogoń za pikselami ma jakikolwiek sens poza marketingiem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x