Pocophone F1 Lite pojawił się w benchmarku Geekbench

Xiaomi Pocophone F1 odniósł niesamowity sukces, od debiutu w 2018r. sprzedano miliony egzemplarzy. Decyzja o wydaniu Poco F2 zapadła już jakiś czas temu, a teraz pojawiły się sygnały, że seria Pocophone może zostać najpierw wzbogacona przez niedrogi telefon – Pocophone F1 Lite.

Pocophone F1 Lite

Pocophone F1 Lite pojawił się teraz w benchmarku Geekbench, dzięki temu mamy podstawowe informacje o nowym telefonie. Urządzenie testowane w witrynie Benchmark działało pod kontrolą systemu Android 9 Pie i jest zasilane przez procesor Snapdragon 660 i wspierane przez 4 GB pamięci RAM.

Oczywiście Geekbench przeprowadził testy wydajności, urządzenie uzyskało 1341 punktów w teście pojedynczym i 4830 punktów w wielordzeniowym. Jak widać wydajnościowo nie jest to tak szybka maszyna jak podstawowy model, w rankingu Poco Lite uplasował się poniżej Nokii 7

Pocophone F1 Lite Benchmark
Geekebench testował też tajemniczy telefon Xiaomi z kryptonimem URANUS. Obydwa urządzenia mają taką samą specyfikację. Inne szczegóły na temat Pocophone F1 lite nie są obecnie dostępne, więcej szczegółów powinno pojawić się w najbliższych dniach.

Obecnie najtańszy model Xiaomi Poco F1 można kupić za 269.99$ z kuponem: 3F1BG4C

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x