OPPO Find X2 z nowymi funkcjami

OPPO Find X był jednym z najbardziej innowacyjnych smartfonów w 2018 roku. Wyposażony był w wysuwany tułów który zakrywał przednie kamery, co pozwoliło osiągnąć imponujący stosunek ekranu do przedniego panela osiągając 87%

OPPO Find X

Po ogromnym sukcesie OPPO wydało jeszcze kilka innych smartfonów do końca roku, ale żaden z nich nie spotkał się z podobnym uznaniem. Wśród fanów marki pojawiło się oczekiwanie na godnego następcę Find X. Wszystko wskazuje że nie trzeba będzie długo czekać na nowy model i już można poznać kilka funkcji które zaoferuje nam nowy model. 

Wśród rozwiązań które pojawią się w OPPO Find X2 warto wymienić 10-krotny zoom optyczny i nową technologię skanowania odcisków palców na wyświetlaczu, którą firma zaprezentowała w zeszłym tygodniu.

OPPO Find X

Poza tym nowy telefon będzie wyposażony w kamery w dziurkach w ekranie, oznacza to, że Find X2, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, nie będzie miał żadnych ruchomych mechanizmów. Nowa konstrukcja będzie miała pewien poziom wodoodporności.

Inną nowością może być obsługa ładowania bezprzewodowego. Firma posiada technologie OPPO VOOC Charge i SuperVOOC , które pozwalają na naładowanie pustej baterii w ciągu zaledwie 35 minut!

Co jeszcze przyniesie OPPO Find X2 dowiemy się w czerwcu, premiera jest planowano dokładnie rok po pierwszej wersji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x