OnePlus 6 od 18 maja w Indiach

OnePlus 6 zadebiutuje 18 maja?

 

OnePlus 6 premiera 18 maja w Indiach? Takie informacje dochodzą z chińskich mediów,
OnePlus 6 premiera
W oparciu o ostatnie plotki i zwiastuny wydane przez OnePlus, można sądzić że OnePlus 6 będzie nosił kształt podobny do iPhone’a X . Dla osób, które nie lubią wycięcia, telefon oferuje opcję ukrycia go. Telefon będzie posiadał wodoszczelny korpus, ale nie wiadomo jeszcze czy będzie to urządzenie klasy IP67 lub IP68.

OnePlus 6 będzie dostępny w Indiach w trzech wariantach:
64 GB pamięci masowej + 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci masowej + 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej + 8 GB pamięci RAM. Kupujący z Indii otrzymają również słuchawki douszne OnePlus Bullets Wireless, które zadebiutowały w poprzednim miesiącu.
Pojawiły się tez domniemane ceny: Rs. 32 999 za najtańszą wersję do 48.999 Rupii za najdroższy model.

W ubiegłym roku OnePlus 5T został wydany w Chinach po tym, jak został oficjalnie zaprezentowany w Indiach. Chiński producent jest znany z tego, że najpierw wprowadza swój smartfon na rynek poza Chinami.

Poprzednie doniesienia twierdziły, że OnePlus 6 może zostać odsłonięty w Chinach 5 maja . Jeśli data premiery dla Indii ustalona na 18 maja okaże się prawdziwa , wówczas OP6 może nie zostać odsłonięty 5 maja w kraju ojczystym,a stanie się to po 18 maja.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x