Meizu E2 z 4 diodami doświetlającymi.

Meizu E2 z 4 diodami doświetlającymi w różnych barwach.

Do premiery telefonu Meizu E2 zostało kilkanaście godzin, a my nadal nie wiemy jak będzie wyglądał telefon. Co prawda do sieci wyciekło wiele renderów, ale każdy inny. Jednak najciekawszy z projektów wyciekł wczoraj.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 690 x 494)Meizu E2

Pierwsze zdjęcia Meizu E2 pojawiły się w TENAA, później jeszcze oglądaliśmy inne koncepcje telefonu. Źródło ostatniego przecieku twierdzi, że to właśnie tak będzie wyglądał telefon. Czy tak będzie wyglądał nowy telefon, dowiemy się dopiero podczas premiery.

Na najnowszej grafice widać dosyć innowacyjne zastosowanie diody doświetlającej. Telefon ma aparat fotograficzny w okolicy lewego brzegu obudowy – czyli podobnie jak w przecieku z zeszłego tygodnia. Obiektyw kamery przecina tworzywowy pas maskownicy anten. Najciekawsza jest jednak dioda doświetlająca, która także wkomponowana została w pas maskujący anteny. Składa się ona z czterech diod, a każda z nich ma inną barwę w celu zapewnienia najbardziej naturalnych barw zdjęć.

Meizu E2 z 4 diodami doświetlającymi.

Oczekuje się, że Meizu E2 wyposażony będzie w 64-bitowy procesor okta-core, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 13 MP kamerę z tyłu. Szacuje się, że za telefon zapłacić w chinach będzie trzeba ¥ 1699 (~ $ 247)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x