LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

LeEco jest nam znany z dobrej jakości telefonów, ale na konferencji w San Francisco z okazji rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży na rynku Stanów Zjednoczonych zaprezentowano szereg innowacyjnych produktów. Najbardziej zaskakujący jest ekologiczny, autonomiczny samochód elektryczny. Poza tym firma zaprezentowała najwydajniejszy na świecie telefon z Androidem na pokładzie, jak również 85-calowy Telewizor uMax85 4K.

Samochód koncepcyjny LeEco, LeSEE Pro został po raz pierwszy zaprezentowany na Beijing Auto Show w kwietniu ubiegłego roku, ale LeEco od tego czasu jeszcze bardziej udoskonaliło samochód. Auto  w założeniach ma być pod wynajem, leasing.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1020 x 680)Obrazek
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1020 x 680)Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 

LeSEE

Samochód elektryczny może jeździć bez kierowcy, jest autonomiczny, kierownica może korzystać z trybu trybu autonomicznego lub dla przyjemności samodzielnie poprowadzić samochód. Gdy jednak nie lubimy prowadzić samochodu, można odpocząć i cieszyć się strumieniowymi treściami rozrywkowymi dostarczanymi przez giganta w branży, LeEco. Auto jest naszpikowane nowoczesna technologią, posiada okulary wirtualnej rzeczywistości, wbudowany telefon i duży wyświetlacz LCD.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Samochód posiada również zewnętrzne światła powiadamiające, które w pięciu różnych kolorach będą zasygnalizowały w jakim trybie znajduje się pojazd. Według LeEco, w zależności od koloru samochód będzie informował kierowców i pieszych, że pojazd jedzie w trybie autonomicznym, widzi zagrożenie , jest ładowany lub czy gotowy do jazdy.
Obrazek
Obrazek

LeSEE

LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

Samochód przybył do USA prosto z Londynu, gdzie był wykorzystywany do kręcenia filmu „Transformer 5”. firma twierdzi że produkcja seryjna rozpocznie się wkrótce.
Nie wiadomo czy produkcja Samochodów będzie prowadzona też w USA, jak wiemy firma za 250 milionów dolarów wykupiła w Ameryce kilka firm i nabyła działki pod dalsze inwestycje. Być może będzie to konkurent dla Tesli.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] korzysta z najwydajniejszych, najnowszych procesorów. Ostatnio firma zaskoczyła Amerykanów swym autonomicznym elektrycznym samochodem LeSEE Sam dźwięk zarówno z głównego głośnika jak i słuchawkach jest dobrej jakości. Główny […]

trackback

[…] Przyszłość firmy zapowiadała się w różowych kolorach, jednak nieudany projekt produkcji Autonomicznych samochodów elektrycznych LeSEE pochłonął miliardy dolarów i pociągnął firmę na dno. Jednak w sprzedaży są nadal telefony […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x