LeEco z bezramkowym wyświetlaczem 4K

LeEco z bezramkowym wyświetlaczem 4K

LeEco opublikował rendery smartfona z wyświetlaczem 4K który pozbawiany jest ramek i to nie tylko bocznych, zrezygnowano też z górnej belki. Koncepcja telefonu ma najlepszą proporcję wyświetlacza do całości przedniego panelu z pośród wszystkich obecnie dostępnych i planowanych telefonów.
LeEco z bezramkowym wyświetlaczem 4K

Projekt nowego telefonu LeEco jest bardzo piękny, ale ekran sięga do samej góry telefonu i głośnik oraz kamera znajdują się w jego polu.
Na dolnej krawędzi ramki widać podwójne głośniki i złącze USB typu C.
LeEco z bezramkowym wyświetlaczem 4K
Jak przystało na współczesnego flagowca, telefon posiadać ma wyświetlacz w rozdzielczości 4K, podwójne kamery z tyłu , napędzany będzie procesorem Snapdragon 821 i wspierany przez minimum 4 GB pamięci RAM.
LeEco z bezramkowym wyświetlaczem

LeEco z bezramkowym wyświetlaczem

Na razie nie można podać konkretnej daty, kiedy nowy chiński telefon będzie do kupienia w Chinach
Telefon jest na razie w fazie koncepcyjnej, ale LeEco znane jest z innowacyjności, firma nie boi się wdrażać nowinek jak USB C, 8GB pamięci RAM czy najnowszych procesorów Snapdragona. To odmienne podejście niż popularnego u nas Xiaomi, które próbuje nam sprzedać jeden telefon w kilku odmianach.Xiaomi odnotowało w pierwszym półroczu 2016r ponad 30 procentowy spadek sprzedaży r/r, a zyskują innowacyjne firmy jak Vivo, OPPO które są obecnie większymi producentami telefonów od Xiaomi, a także LeEco który zbliża się do grona największych graczy na świecie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x