Huawei P20 będzie posiadał 3 kamery z tyłu

 Huawei P20 będzie posiadał 3 kamery z tyłu

 

W sieci pojawiły się rendery nowego telefonu Huawei P20 lub P11. Najbardziej innowacyjną cechą, którą można zobaczyć w tych renderach, jest obecność potrójnej kamery, obiektywy sa ustawione w pionie.
Huawei P20

Pod kamerami znajduje się podwójna lampa błyskowa LED, natomiast w pobliżu lampy błyskowej pojawia się laserowy czujnik autofokusa.

Na przedniej stronie rzekomego Huawei P20 znajduje się ekran bez obramowania o proporcjach obrazu 18: 9. W górnej części znajduje się gniazdo audio 3,5 mm, Na dole znajduje się port ładowania i dwa otwory z boku dla głośników. Na renderach nie widać żadnego czytnika linii papilarnych co może oznaczać, że skaner odcisków palców może być pod wyświetlaczem.

Huawei P20 będzie zaprezentowany na specjalnym wydarzeniu, które odbędzie się 27 marca w Paryżu.  Huawei P20 powinien zostać wydany w co najmniej trzech wersjach: Standard, Plus i Lite. Mówi się też że będzie również wersja Pro która będzie posiadać na ekranie wycięcie w stylu podobnym do iPhone’a X. Wersja standardowa wraz z Plus i rzekomym Pro  będzie zasilana przez procesor Kirin 970.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x