Elephone zapowiedziało aktualizacje do Androida 6.0 dla Elephone P8000 i P6000 Pro

Elephone zapowiedziało aktualizacje do Androida 6.0 dla Elephone P8000 i P6000 Pro,  Elephone P9000 będzie dostarczony już z Androidem 6.0 na pokładzie.

Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1120 x 712)Obrazek
Do tej pory chińskie smartfony były jednymi z ostatnich, które uzyskiwały aktualizacje dla systemu Android, bywało że zostawaliśmy z tym samym androidem od zakupu aż do rozstania z telefonem. To było często wytykane chińskim firmom, i często decydowało o wyborze droższego producenta, ale z gwarancja wsparcie w przyszłości.

Miniony rok przyniósł znaczne zmiany, wielu chińskich producentów  chcących zaktualizować systemy w swoich telefonach wywarło nacisk na tajwańskiego producenta mikroprocesorów Mediatek i ten chętniej udostępnia kody źródłowe chińskim producentom.

Na chwile obecną wiadomo że niektóre Elephony otrzymają Marshmallow . Elephone potwierdził, że Elephone P8000 i P6000 Pro ma zapewnionego Androida 6, podczas gdy inne modele są w fazie testów. Nowy telefony Elephone P9000 będzie dostarczany użytkownikom z Androidem 6.0
Zapowiedziano też piankę dla Lenovo ZUK Z1, nieoficjalnie Marshmallow może trafić też na kilka modeli ze stajni Xiaomi, samo Xiaomi nie śpieszy się z aktualizacjami dla starszych telefonów pracujących z MIUI na bazie androida 4.4
Ciekaw jestem które  chińskie telefony otrzymają jeszcze aktualizacje do androida 6.0?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x