Elephone prezentuje Powerbank 10000mAh poniżej 20zł

Czy powerbank o pojemności 10000mAh może kosztować poniżej 20zł?  Wszystko wskazuje że tak, i to jak zwykle za sprawą chińczyków.

Obrazek

 

Elephone zapowiedziało  Power Bank o pojemności 10,000mAh który będzie sprzedawany na za jedyne 4.99$ , czyli niespełna 19złotych!

Xiaomi odniosło Duży sukces ,  wydając  ponad rok temu bank energii o pojemności 10400mAh.  Sukces Xiaomi nie został przeoczony przez rywali i wkrótce zobaczyliśmy PB od ZTE, Asus, Meizu, OnePlus, Huawei, ale konkurenci nie powtórzyli tego sukcesu Xiaomi, czy uda to się Elephone?
Jeden szczegół wyróżnia Powerbank Elephone 10,000mAh od produktów konkurencji, cena! Elephone udało się stworzyć ogromny banku energii który będzie w sprzedaży detalicznej na arenie międzynarodowej za jedyne 4,99 $ !

Na 2 obrazach prezentujących  PB Elephone 10,000mAh możemy zobaczyć, że akumulator będzie wyposażony w funkcję Dual USB, micro USB do ładowania i przycisk zasilania.
Obrazek

Wielu z was  będzie podchodzić do Powerbanków Elephone z dystansem, powszechnie wiadomo że część chińskich producentów lubi zawyżać pojemności akumulatorów. Bardzo niska cena jeszcze bardziej wzbudzi podejrzliwość. Czy jesteście w stanie zaryzykować zakup tego banku energii, czy będzie posiadł zadeklarowana pojemność?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nister
7 lat temu

nie no szczerze mówiąc to ta cena mnie przeraża.. tak.. przeraża xD ja boję się najtańszych produktów. Zazwyczaj są to zwykłe buble. myślę, że to kiepsko pójdzie, no ale zobaczymy 🙂 jednak sporo ludzi jednak kupuje najtańsze power banki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x