DOOGEE S90 z wymiennym modułem 5G

Od 25 Lutego trwają targi MWC 2019 (Mobile World Congress) w Barcelonie , podczas których SAMSUNG i HUAWEI zaprezentowali swoje składane smartfony. Rozwiązanie to jest bardzo innowacyjne ale niesamowicie drogie, nie wszyscy mogą wydać 2299 €. Natomiast ciekawym rozwiązaniem może pochwalić się DOOGEE S90, telefon modułowy za około 300 USD. Jednym z dostępnych modułów jest moduł 5G .

DOOGEE S90

W roku 2019 w kroczymy w erę 5G, a więc internetu rzeczy i bardzo dużych prędkości przesyłu danych. Dzięki koncepcji stworzenia wszechstronnego telefonu z nieograniczonymi możliwościami, każdy użytkownik może dostosować swój telefon do swoich potrzeb. DOOGEE S90 ma pięć modułów, w tym moduł kamery Night Vision, moduł z dużą baterią , cyfrowy moduł Walkie-talkie, moduł gier i najbardziej inteligentny moduły 5G. Modułowa konstrukcja jest zdecydowanie jedną z najbardziej imponujących na wystawie MWC. DOOGEE S90 pozwala łatwo zmienić moduły za pomocą magnesu i pracować natychmiast po włożeniu do gniazda na tylnej pokrywie S90.

DOOGEE S90 modyły

DOOGEE S90 posiada 6.18-calowy wyświetlacz, napędzany jest przez procesor Helio P60 wspomagany przez pamięć o pojemności 6 GB + 128 GB. Kamery mają matrycę 16 + 8MP, telefon ma podwyższona odporność w tym ochronę IP68 (wodoodporny), energii dostarcza duży akumulator o pojemności 5050 mAh.

Gdy moduł 5G jest podłączony do DOOGEE S90, przejmuje on wszystkie funkcje modemu telefonu. W przypadku przeglądania stron internetowych pracuje w sieci 4G; natomiast moduł 5G uruchamia się, gdy użytkownicy transmitują wideo, pobierają muzykę lub filmy.

 

DOOGEE S90 moduł 5g

Specyfikacja:

Modem modułu: MTK

Standard sieci: 5G NR SA
Maksymalna prędkość pobierania: 3,5 Gb / s (1 Gb / s)
Maksymalna prędkość przesyłania: 1,2 Gb / s

Czy modułowe telefony to dobry kierunek ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x