Black Shark Helob Pierwszy telefon z 10 GB już w sprzedaży

Black Shark Helo: pierwszy telefon z 10 GB pamięci RAM i chłodzeniem cieczą.

 

Black Shark Helo miał zadebiutować jako Black Shark 2. Jednak nie  nazwano go  bezpośrednim następcą Black Shark Gaming Phone, prawdopodobnie dlatego, że ma ten sam procesor. Ale telefon i tak zasługuje na uwagę ponieważ ma kilka znaczących ulepszeń, niektóre pojawiają się w telefonie po raz pierwszy w historii.

Black Shark Helo

Helo ma zupełnie inny projekt od swojego poprzednika. Nadal ma wyświetlacz w proporcji 18: 9 z małą ramką, ale ma teraz symetrycznie ułożone przednie kamery. Black Shark Helo ma również zieloną cienką linię, która biegnie wokół telefonu.

Black Shark Helo

Duża powierzchnia z tyłu pokryta jest szkłem,i na jej powierzchni są dwie kamery są ustawione pionowo w linii prostej z lampą błyskową LED i skanerem linii papilarnych.

Black Shark 2 Helo

Logo Black Shark świeci dzięki diodzie RGB pod spodem. To nie jest jedyna dioda LED RGB. Po każdej stronie ramy w środkowej części biegnie pas który może zmieniać kolory (16,8 mln) z różnymi efektami w zależności od gier, w które grasz.

Black Shark Helo ma wyświetlacz 6,01 cala w proporcji 18: 9. Jest nie tylko odrobinę większy od oryginału, ale jest ekranem w technologi AMOLED, a nie LCD. Ma również dedykowany układ przetwarzania obrazu, który współpracuje z wyświetlaczem AMOLED, zapewniając doskonałą jakość HDR. Ma również wsparcie dla DCI-P3 i SRGB w celu uzyskania szerszej gamy kolorów.

Helo ma procesor Snapdragon 845, widziany w wielu telefonach wydanych w tym roku, ale jest to pierwszy komercyjnie dostępny telefon z 10 GB pamięci RAM. wyprzedzając tym samym Xiaomi Mi MIX 3, który ma zadebiutować w czwartek. Wersja 10 GB RAM ma 256 GB przestrzeni dyskowej. Dostępna są jeszcze wersje 6GB/128GB i 8/128 GB pamięci.

Oryginalny telefon do gier Black Shark jest  chłodzony cieczą, aby obniżyć temperaturę telefonu podczas grania. W przypadku Helo istnieją dwie cieczowe rury chłodzące o łącznej powierzchni 10000 mm². Rury chłodzące mogą obniżyć temperaturę procesora nawet o 12 ° C i zwiększyć efektywność termiczną nawet 20-krotnie.

Black Shark Helo cena

Black Shark Helo ma podwójne tylne kamery – podstawowy czujnik 12MP i dodatkowy czujnik 20MP. Oprogramowanie Kamery może rozpoznać do 206 różnych scen i robić zdjęcia z efektem bokeh. Przednia kamera ma sensor 20MP

Shark Helo ma głośniki stereo. Dźwięk powinien być teraz znacznie lepszy, dzięki większemu wycięciu dla głośnika górnego (symetrycznego z dolnym głośnikiem). Posiada również 3 mikrofony do wyraźnych połączeń podczas grania.

Istnieje również kilka nowych funkcji po stronie oprogramowania, takich jak Gamer Studio – dedykowana aplikacja, w której użytkownicy mogą modyfikować ustawienia procesora, powiadomienia, dźwięki i inne. Dostępny jest również Shark Time – funkcja oparta na sztucznej inteligencji, która automatycznie rejestruje najciekawsze momenty podczas grania i umożliwia ich udostępnianie. Klucz Shark Key służy do  uzyskania szybkiego zwiększenia wydajności i aktywacji DND.

 

Black Shark Helo Cena i dostępność

 

Cena Black Shark Helo wynosi ¥ 3199 (~ 460 USD) za wersję 6 GB RAM, ¥ 3499 (~ 504 USD) za wersję 8 GB RAM i ¥ 4199 (~ 605 USD) za wersję z pamięcią RAM 10 GB. Dwa modele już są w sprzedaży w Chinach wraz z darmowym Gamepadem. Zapewne wkrótce telefon będzie dostępny w najlepszych chińskich sklepach wysyłkowych .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x