Xiaomi Redmi Pro 2 cena i specyfikacja

Xiaomi Redmi Pro 2 cena i specyfikacja

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat Redmo PRO 2. Jak wiemy Xiaomi Redmi Pro był przełomowym telefonem w portfolio firmy, zadebiutował w nim wyświetlacz OLED , a także po raz pierwszy zobaczyliśmy podwójną tylną kamerę.
Obrazek

Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, to Redmi Pro 2 może nie kontynuować swoich cech dzięki którym zdobył rozgłos.
Chińskie media twierdzą, że Xiaomi redmi Pro 2 i posiada metalową obudowę, ale tym razem z pojedynczą kamerą główną wyposażoną w sensor Sony IMX362 który ma mieć duże możliwości.

Kolejną zmianą jest zastąpienia procesora MediaTek amerykańskim chipem Snapdragon . Telefon posiada również większą baterię o pojemności 4500mAh.
Ekran ma mieć przekątną 5,5-cala, o rozdzielczości Full HD, ale tu znów jest podejrzenie, że OLEDa zastąpiono wyświetlaczem IPS.

Xiaomi Redmi Pro 2 cena i specyfikacja

Xiaomi Redmi Pro 2 kosztuje (940zł) 1599 juanów za model z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Model z 6GB RAM i 128GB ROM ma kosztować 1799 Yuan (1060 złotych)
Co sądzicie o tych pogłoskach? Wydaje się że forma chce stworzyć kolejny telefon podobny do wielu wcześniej wydanych. Ale to tylko plotki, czas pokarze jaka jest prawda.

Tak wyglądał poprzednik, Xiaomi Redmi Pro

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o