Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Ostatnio światowe media , w tym także polskie obiegają informacje o wybuchających telefonach Xiaomi. Sprawa jest już na tyle poważna że niektóre tanie linie lotnicze nie  będą wpuszczać na pokład ludzi z wybranymi modelami telefonu.
eksplodujący telefon Xiaomi

Wybuchające baterie w telefonach zdarzają się nawet największym i najbardziej renomowanym producentom. Samsung zdecydował się nawet na wymianę całej wadliwej serii.
Wyjątkowego pecha ma w tej kwestii chiński producent telefonów Xiaomi. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele doniesień także z naszego podwórka, o których można było przeczytać na wykopie.
Chińska państwowa Telewizja CCTV zarejestrowała eksplodujący telefon Xiaomi na swoich taśmach, spowodowało to w Chinach poważną dyskusje której efektem jest zakaz wstępu z niektórymi modelami telefonów Xiaomi na pokład samolotu.
eksplodujący telefon Xiaomi

Zarejestrowany przez TV wypadek z udziałem telefonu Xiaomi Mi 4c, który był przenoszony przez użytkownika w tylnej kieszeni (nigdy nie noście w ten sposób telefonów). Telefon stanął w płomieniach, powodując właścicielowi na biodrach oparzenia 3. stopnia .
eksplodujący telefon Xiaomi

Z telefonem Xiaomi nie wejdziesz do samolotu?

Kilka tygodni temu zarejestrowano eksplodujący telefon Xiaomi Mi4i w pewnym biurze w Indiach. Xiaomi produkuje bombowe telefony, niestety niektóre dosłownie. Pocieszające jest że polscy użytkownicy telefonów Xiaomi nie będą mieli obostrzeń lokalnych linii lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *