LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

LeEco jest nam znany z dobrej jakości telefonów, ale na konferencji w San Francisco z okazji rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży na rynku Stanów Zjednoczonych zaprezentowano szereg innowacyjnych produktów. Najbardziej zaskakujący jest ekologiczny, autonomiczny samochód elektryczny. Poza tym firma zaprezentowała najwydajniejszy na świecie telefon z Androidem na pokładzie, jak również 85-calowy Telewizor uMax85 4K.

Samochód koncepcyjny LeEco, LeSEE Pro został po raz pierwszy zaprezentowany na Beijing Auto Show w kwietniu ubiegłego roku, ale LeEco od tego czasu jeszcze bardziej udoskonaliło samochód. Auto  w założeniach ma być pod wynajem, leasing.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1020 x 680)Obrazek
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1020 x 680)Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 

LeSEE

Samochód elektryczny może jeździć bez kierowcy, jest autonomiczny, kierownica może korzystać z trybu trybu autonomicznego lub dla przyjemności samodzielnie poprowadzić samochód. Gdy jednak nie lubimy prowadzić samochodu, można odpocząć i cieszyć się strumieniowymi treściami rozrywkowymi dostarczanymi przez giganta w branży, LeEco. Auto jest naszpikowane nowoczesna technologią, posiada okulary wirtualnej rzeczywistości, wbudowany telefon i duży wyświetlacz LCD.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Samochód posiada również zewnętrzne światła powiadamiające, które w pięciu różnych kolorach będą zasygnalizowały w jakim trybie znajduje się pojazd. Według LeEco, w zależności od koloru samochód będzie informował kierowców i pieszych, że pojazd jedzie w trybie autonomicznym, widzi zagrożenie , jest ładowany lub czy gotowy do jazdy.
Obrazek
Obrazek

LeSEE

LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

Samochód przybył do USA prosto z Londynu, gdzie był wykorzystywany do kręcenia filmu „Transformer 5”. firma twierdzi że produkcja seryjna rozpocznie się wkrótce.
Nie wiadomo czy produkcja Samochodów będzie prowadzona też w USA, jak wiemy firma za 250 milionów dolarów wykupiła w Ameryce kilka firm i nabyła działki pod dalsze inwestycje. Być może będzie to konkurent dla Tesli.

Jedno przemyślenie nt. „LeSEE PRO, autonomiczne elektryczne Auto od LeEco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *