LeEco X10 z podwójną kamerą z przodu.

LeEco X10 w benchmarku GFXBench

Firma LeEco zakończyła poprzedni rok z bardzo dobrym wynikiem, sprzedając ponad 20 milionów smartfonów. Podobny wynik uzyskała popularna w Polsce firma Meizu. W tym roku firma zamierza kontynuować wzrostowy trend, wypuszczając nowoczesne smartfony . Pierwszy z nich został dostrzeżony w bazie benchmarku GFXBench, mowa o LeEco X10 (X85x)
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 650 x 1003)LeEco X10

Z danych widocznych w GFXBench nowy telefon LeEco ma nazwę kodową „LeTV LeEco X10 (X85x)”.
LeEco znane jest z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, jak USB C czy też dźwięk cyfrowy dla słuchawek. Tym razem jest podobnie. W najnowszym flagowcu zobaczymy bowiem podwójną kamerę, ale nie tylko z tyłu, ale także na froncie telefonu.
Tylna dual-kamera będzie wyposażona w dwa sensory 12-megapikselowe z możliwością nagrywania wideo 4K natomiast przednia dual-Camera posiada dwa czujniki 15 megapikseli i możliwość nagrywania wideo 2K. Dziwi mnie, że przednia kamera ma większą rozdzielczość od tylnej.
Pozostała specyfikacja LeEco X10 obejmuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560 x 1440), procesor Qualcomm Snapdragon 820 quad-core , dwie możliwe konfiguracje pamięci: 4GB lub 6GB RAM oraz dwa warianty pamięci masowej : 32GB lub 64GB . Urządzenie będzie pracowało pod kontrolą systememu Android 6.0.1.

LeEco X10 prawdopodobne zostanie zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2017. Firma przygotowuje się do dużej ekspansji na rynku lokalnym i międzynarodowym. Firma LeEco zażegnała kryzys finansowy, zbierając kilka miliardów dolarów na dalszy rozwój.Jednym z głównych inwestorów jest firma Sunac Chiny Holdings z wkładem na poziomie 2,18 mld

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x