Recenzja Xiaomi Mi Note 2. Test telefonu z zakrzywionym wyświetlaczem.
Recenzja Xiaomi Mi Note 2. Test telefonu z zakrzywionym wyświetlaczem.
Xiaomi koniec tego roku będzie mogło zaliczy do udanych, po bardzo słabym pierwszym półroczu firma ponownie skupiła swoją uwagę na produkcji telefonów które technologicznie nie ustępują ich największym rywalom jak Vivo, OPPO czy Huawei. Koniec tego roku to prawdziwe przyśpieszenie, Redmi Pro – pierwszy telefon z wyświetlaczem OLED i podwójna kamerą, wydajny Mi5S Plus , a także bezramkowy Mi MIX. Firma wydala też swój pierwszy telefon z zakrzywionym ekranem OLED, co prawda 9 miesięcy później niż konkurencyjny Vivo Xplay 5, ale lepiej późno niż wcale. Po wycofaniu z rynku bombowego i to dosłownie Galaxy Note 7, Xiaomi ma u siebie tylko 1 rywala z podobnym telefonem, co też powinno pomóc firmie odzyskać utraconą pozycję i zmniejszyć stratę do lidera chińskiego rynku, Vivo. Zobaczmy zatem jak wygląda i działa Xiaomi Mi Note 2
Spis Treści
- SPECYFIKACJA
- RECENZJA WIDEO
- W PUDEŁKU
- BUDOWA
- EKRAN
- KAMERA
- SYSTEM
- WYDAJNOŚĆ
- DŹWIĘK
- ŁĄCZNOŚĆ
- LOKALIZACJA
- BATERIA
- CENA I DOSTĘPNOŚĆ
- PODSUMOWANIE
RECENZJA WIDEO
SPECYFIKACJA
Wyświetlacz OLED 5.7 cala 1920 x 1080 (FHD) podwójnie zakrzywiony
Procesor Snapdragon 821 2.35GHz,
GPU: Adreno 530
RAM: 4GB RAM
ROM: 64GB
Kamera 22.56MP , EIS 4K
Przednia kamera 8MP autofocus front camera,
Bateria 4070mAh, Quick Charge 3.0
Dźwięk: HD audio quality, 192kHz / 24bit
Sensory: Accelerometer, Ambient Light Sensor, E-Compass, Gyroscope, Hall Sensor, Proximity Sensor, Barometer,
SIM Card: Dual nano SIM
Lokalizowanie: GPS / A-GPS / Glonass / Beidou
Bluetooth: 4.2
NFC
modem LTE/4G kat. 12
dual SIM
złącze USB C
skaner linii papilarnych
W PUDEŁKU
Biały karton z telefonem jest dosyć duży, ale za to płaski. W środku jest standardowy zestaw akcesoriów, poza telefonem znajdziemy tam kabel USB C, ładowarkę z technologią szybkiego ładowania QC 3 ( na razie wtyk chiński) oraz instrukcję obsługi. W moim zestawia znalazł się tęż case na plecy telefonu. Nie wiem czy to prezent sklepu czy część zestawu.
BUDOWA
Xiaomi Mi Note 2 jest jednym z najładniejszych, jak nie najpiękniejszym telefonem od Xiaomi którego miałem okazję testować. Obustronnie zaokrąglone krawędzie ekranu jak i pleców robią bardzo dobre wrażenie i sprawiają że telefon dobrze leży w dłoni. Telefon pomimo dużego rozmiaru wyświetlacza nie jest specjalnie ciężki, waży 168g , ale sprawia wrażenie lżejszego niż jest w rzeczywistości. Wyświetlacz może być czuły na upadki, na szczęście telefon pewnie leży w dłoni i nie ślizga się. urządzenie nie jest wodoodporne, co w flagowcach za takie pieniądze nie powinno mieć miejsca.
Przedni panel ma czarną kolorystykę, brzegi 5.7 calowego ekranu z obydwu stron są delikatnie wygięte. Nad ekranem ulokowano wielobarwna diodę powiadomień, głośnik, obiektyw kamery oraz czujniki światła i zbliżeniowy.
Pod wyświetlaczem znajduje się owalny skaner odcisków palca, który pełni jednocześnie rolę przycisku HOME. Zaś po jego bokach ulokowano dwa pojemnościowe przyciski funkcyjne androida. Przyciski te są podświetlane na biało, widoczne są jako dwa małe punkty.
Skaner odcisków działa bardzo szybko i bezproblemowo. Można do pamięci zapisać kilka odcisków, np kciuki prawej i lewej dłoni lub też palce innych zaufanych osób którym chcemy umożliwić dostęp do smartfona.
Na prawej wąskiej ramce znajdują się przyciski załączania oraz regulacji głośności, zaś lewa ramka mieści tacę kart Sim (2x nanoSIM)
U góry znajduje się port podczerwieni do sterowania urządzeniami domowymi, mikrofon do wygłuszania szumów otoczenia oraz tradycyjne analogowe gniazdo słuchawkowe 3,5mm. Nie zdecydowano się na przesył dźwięku za pomocą gniazda USB C jak to ma miejsce w telefonach LeEco.
Tradycyjnie na dole ulokowano gniazdo ładowania i transmisji danych, USB typu C. Po jego bokach znajduje się grill maskujący głośnik. Niestety głośnik jest tylko jeden, po prawej stronie, lewy grill maskuje mikrofon.
Plecy telefonu kształtem są identyczne jak front telefonu, boki są zakrzywione. Po środku widzimy obiektyw kamery który nie wystaje z korpusu, a po jego prawej stronie umieszczono dwutonowa diodę doświetlającą LED.
Na tle innych telefonów.
EKRAN
Wyświetlacz jest główną cecha która wyróżnia ten telefon na tle innych telefonów z portfolio Xiaomi, i włącza ten telefon do wąskiego grona producentów telefonów z zakrzywionymi wyświetlaczami. Po dużym sukcesie Vivo Xplay 5 który już od 9 miesięcy produkuje telefon z podwójnie zakrzywionym ekranem wiele innych chińskich firm zaczęło prace nad podobnymi telefonami. Pierwszą firmą w tym wyścigu okazało się Xiaomi. Poza zakrzywieniem wyświetlacz ma jeszcze jeden atut, wykonany został w technologii OLED. Pierwszym telefonem OLED był testowany Redmi PRO, tym bardziej cieszy mnie że pojawił się kolejny taki wyświetlacz. Testowałem już ponad 10 telefonów Xiaomi i wyświetlacze mnie nie zachwycały. Tymczasem OLED użyty w Redmi Pro i Mi Note 2 zasługuje na pochwałę. Prezentuje on żywe kolory z piękną czernią, nie jest tak przebarwiony jak AMOLED Samsunga. Kąty widzenie są dobre, ostrość obrazu jest bardzo dobra. Jedynie można mieć żal to rozdzielczość wyświetlacza , która wynosi 1920 x 1080 (FHD) Jak na 5.7 calowy ekran nie jest to dużo. Gołym okiem przeciętny użytkownik nie zauważy pikseli, ale miłośnicy okularów wirtualnej rzeczywistościnie będą do końca szczęśliwi. Drugim minusem jaki zauważyłem jest degradacja białego koloru, który pod pewnymi kątami przechodzi w błękitny odcień. Co prawda mamy możliwość regulacji temperatury barw, ale niewiele to pomaga. Minimalna jasność nie jest tak dobra jak w testowanym Redmi Note 4 Ale z odsieczą przychodzi nocny tryb czytania, który zmniejsza kontrast, a białe strony żółkną niczym stare książki. Maksymalny poziom jasności jest wystarczająco dobry, aby korzystać z telefonu w słoneczne dni. Ekran zajmuje 77.2% frontu telefonu, kontrast wynosi 100000:1. Producent nie chwali się szkłem gorilla, zapewne jest to jakieś szkło o podwyższonej odporności na zarysowanie, mój na razi nie posiada rysek.
Nie ma też problemu z obsługa jedną ręką, gdy ktoś ma mała dłonie może włączyć tryb mniejszego ekranu, można też ustawić tryb lewej lub prawej ręki.
SYSTEM
Mi Note 2 Plus pracuje pod kontrolą Androida 6 i posiada autorską nakładkę graficzną MIUI 8.
Mój telefon przyszedł do mnie z oryginalnym oprogramowaniem MIUI 8.0.9.0 STABLE Który obsługuje język angielski i chiński. Sklep Gearbest na życzenie wysyła ten telefon z spolszczonym systemem. Oczywiście na rynek chiński nie ma sklepu play, tak też było w moim przypadku, ale wystarczyło się zalogować do swojego konta Mi Account i pobrać z chińskiego sklepu z aplikacjami np. Youtube. Następnie system sam zapyta czy doinstalować pozostałe usługi google. W tym przypadku nie musimy się też martwić o aktualizację OTA które już otrzymałem. Obecnie telefon pracuje na MIUI 8.0.12.0 Stable. Niestety nie jest to wymarzone programowanie dla polaków, jest wiele chińskich aplikacji, przeglądarka jest naszpikowana odnośnikami do chińskich stron www. Można bawić się w usuwanie chińskich aplikacji, ale lepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie polskojęzycznego xiaomi.eu multi HM2XTDPr 6.11.10 .
W kompilacji MIUI znalazł się też zestaw narzędzi od microsoftu.
MIUI 8 pozwala już na wybudzanie smartfona podwójnym tapnięciem w wygaszony ekran. Innym ciekawym rozwiązaniem jest „druga przestrzeń” czyli lustrzana kopia systemu bez uruchomionych aplikacji z podstawowego systemu. Udostępniając komuś telefon można to włączyć, zachowując prywatność.
Tym którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z MIUI, nadmienię że jest to modyfikacja Androida która nie oferuje szuflady w której znajdujemy wszystkie zainstalowane aplikacje.
Wszystkie nowo instalowane aplikacje wylądują na pulpicie, gdzie można je grupować w foldery.
Dobrze też prezentuje się panel sterowania, gdzie mamy do dyspozycji narzędzia do czyszczenia pamięci, monitor danych, Firewall, wybór trybu pracy akumulatora (wydajny lub normalny) i antywirusa.
Dobrze też działa mipilot, którym można obsługiwać domowe urządzenie bez potrzeby sięgania po pilota. Można dodać wiele urządzeń, nadając im nazwy. Lista urządzeń jest poukładana chaotycznie, więc trzeba ją spokojnie przejrzeć.
Z nowych możliwości MIUI 8 warto wymienić:
– wsparcie funkcji wielu okienek, dostępne dla niektórych aplikacji.
– poprawki związane z bezpieczeństwem. Pojawiły się filtry blokujące niebezpieczne wiadomości i SMS-y, a także dodatkowe zabezpieczenia z wykorzystaniem skanera odcisków palców.
– rozbudowane możliwości personalizacji związane z tapetami. Teraz dziennie wyświetla się inna tapeta.
– rozbudowana aplikacja Galeria, mamy nowe funkcje, filtry i efekty, które ułatwiają edycję zdjęć.
– nowy tryb oszczędzania energii, system automatycznie blokuje procesy w tle, kiedy nasza bateria jest na wyczerpaniu.
Wśród ciekawszych funkcji znanych już z wcześniejszym wersji systemu można wymienić:
– „godziny ciszy” czyli tryb nie przeszkadzać.
– „lite mode” ustawia minimalistyczny pakiet funkcji telefonu w postaci kafelek jak w windowsie. (opcja zwłaszcza dla starszych osób, duże czcionki)
– zarządzanie powiadomieniami – począwszy od tego czy mają się w ogóle wyświetlać, a jeśli tak, to w jakich miejscach oraz czy ma włączać się dioda LED, jak również dźwięk i wibracje,
– „przypadkowe użycie” – blokuje ekran gdy telefon jest w kieszeni
– kontrola rodzicielska -dostęp do wybranych aplikacji,
– tryb obsługi „jedna dłoń” – zmniejszenie wyświetlanych treści do 3,5”, 4” lub 4,5”,ułożony po dowolnej stronie, dla leworęcznych i praworęcznych.
– możliwość przypisania koloru diody powiadomień do zdarzeń: połączenia przychodzące, wiadomości SMS/MMS lub powiadomienia aplikacji. Do wyboru następujące kolory: niebieski, czerwony, pomarańczowy, zielony, błękitny, różowy i fioletowy,
– możliwość przypisania trybu dźwięku pod zdefiniowane słuchawki .
– przyciski systemowe – można przypisać do nich inne funkcje niż domyślnie
– nagrywanie połączeń telefonicznych,
– możliwość włączenia/wyłączenia dźwięku migawki aparatu,
– tryb poufny: ukrywa rejestr połączeń, SMS-ów, zdjęcia i ustawienia pulpitu.
Ogólnie MIUI podobnie jak CyanogenOS czy Flyme pozwala na bardzo szerokie dostosowanie systemu do naszych potrzeb. Ale jest to dosyć ciężka nakładka, na szczęście nie odczujemy tego specjalnie przy 4GB pamięci RAM.
Z ciekawych aplikacji producent dorzuca nam skaner kodów QR, kompas, dyktafon, oraz rozbudowaną aplikację – Panel Sterowania. Jest to aplikacja do zarządzania smartfonem monitorując takie funkcje jak firewall, zarządzania energią, antywirusa itp.
WYDAJNOŚĆ
Xiaomi Mi note 2 pod pięknym wyświetlaczem posiada najwydajniejszy obecnie procesor snapdragon 821 o taktowaniu 2,35 GHz który wspierany jest przez układ graficzny Adreno 530 oraz w zależności od wersji 4GB pamięci RAM DDR4 i 64GB pamięci wewnętrznej lub 6GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci wewnętrzne. System działa płynnie, przy takiej konfiguracji nie może być mowy o jakiś lagach, przycięciach, czy też zabijaniu aplikacji. Poddałem telefon testowi w benchmarku antutu, gdzie uzyskał wynik przekraczający 142000 pkt.Wcześniej testowany Xiaomi Mi 5S Plus uzyskał znacznie lepsze wyniki, przekraczając 151K punktów. Obydwa telefony posiadają najnowszy procesor snapdragon 821, z tym że Mi5S Plus posiadał aż 6GB pamięci RAM, a obecnie testowany Note 2 ma jedynie 4GB pamięci RAM.
KAMERA
Smartfon posiada dwie kamery które są jego dużym atutem, główna kamera posiada sensor sony IMX316 o rozdzielczości aż 22.56MP, kamera ta pozwala na nagrywanie filmów 4K, jest też stabilizacja obrazu EIS
Duża rozdzielczość i stabilizacja obrazu sprawia, że zdjęcia wychodzą bardzo ostre, widoczne jest bardzo dużo szczegółów, odwzorowanie kolorów jest prawidłowe a ilość szumów mała. Ustawienie ostrości chwilę trwa, po naciśnięciu spustu migawki aparat ma chwilę zwłoki. Mam nadzieję że to zostanie poprawione wraz z aktualizacją. Zdjęcia macro nie wypadają najlepiej. Dziwi trochę fakt, że nie zastosowano w tym urządzeniu stabilizacji optycznej, a jedynie elektroniczną.
Niestety nie mogę wam pokazać dobrych próbek zdjęć, ponieważ zdjęcia mają duży rozmiar. Na szybko 4 zdjęcia o najmniejszym rozmiarze.
Zdjęcia bez selekcji, w pełnym rozmiarze.
https://drive.google.com/drive/folders/ … lJaU1dMMnM
zdjęcie w słabych warunkach oświetleniowych, oraz w ciemności z lampą błyskową.
https://drive.google.com/drive/folders/0Bx5Q6HU6n8E9cVEwYWtuRXQ5dUU?usp=sharing
Przednia kamera ma 8 megapikselowy sensor, ale zdjęcia nie wyróżniają się na tle konkurencji.
Filmy już nie zrobiły na mnie takiego wrażenia, są poprawne i tyle. Kamera w Xiaomi Mi Note 2 pozwala nagrywać filmy w rozmiarze 4K, które są przyzwoitej jakości, ale po matrycy sony IMX316 o rozdzielczości 22.56MP oczekiwałbym lepszej jakości. Można skorzystać z dwóch specjalnych trybów nagrywania: Time-Lapse i Slow-motion czyli nagrywamy film poklatkowy lub w zwolnionym tempie.
Aplikacja aparatu w Xiaomi Mi Note 2 oferuje nam wiele różnych filtrów, można też robić zdjęcia w trybie HDR. Bardziej zaawansowani mogą skorzystać z trybu ręcznego gdzie mają do dyspozycji pełen wachlarz różnych ustawień.
Można też przypisać zadanie dla przycisków zmiany głośności, mogą służyć do robienia zoomu lub jako spust migawki. W aplikacji można też zmienić ustawienia ostrości, nasycenia barw itp.
DŹWIĘK
Dźwięk wydobywający się z głównego głośnika jest bardzo przyjemny dla ucha, nie jest od spłycony, można nawet usłyszeć bass.
Smartfon daje nam możliwość wyboru dźwięku, standardowy HiFi lub MiSound, który daje nam kontrole nad equalizerem i dostrojeniem dźwięku do używanych słuchawek. firma twierdzi , że dźwięk wychodzący z gniazda jack 3,5mm jest jakości studyjnej (24 bity i 192 kHz) jednak nie jestem audiofilem aby usłyszeć znaczącą przewagę nad flagowymi urządzeniami konkurencji.
ŁĄCZNOŚĆ
Xiaomi prowadzi obecnie ekspansję międzynarodową, od pewnego czasu telefony tej firmy są obecne także w Polsce. Ale aby dostosować telefon do wymogów klientów z poza Chin producent postanowił dodać obsługę LTE 4G na wszystkich popularnych na świecie kanałach w tym band 20 800MHz. Niestety wersja ta zwana GLOBAL jest znacznie droższa. Mój telefon jest w wersji chińskiej, obsługuje wszystkie częstotliwości poza LTE800MHz które systematycznie zyskuje na popularności w Polsce. Jest ona zwłaszcza przydatne mieszkańcom z poza dużych aglomeracji miejskich. Oczywiście telefon jest dualsimem z obsługa dwóch kart nano SIM bez możliwości rozbudowy pamięci kosztem jednej z kart.
2G: GSM B2/B3/B5/B8
3G: WCDMA B1/B2/B5/B8
4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7
TDD/TD-LTE: TD-LTE B38/B39/B40/41
Jeżeli chodzi o wi-fi to jest czułe, dwie kondygnacje pod routerem sygnał jest dalej odbierany.
LOKALIZOWANIE
Pod względem lokalizowania Mi Note 2 zachowuje się najlepiej spośród wszystkich telefonów Xiaomi jakie miałem okazję testować. Nie zauważyłem tu nagłej zmiany pozycji jak to miało miejsce w Mi5S Plus, Redmi Note 3 Pro czy Redmi PRO. Średnia dokładność lokalizowania mieści się w obrębie 4 metrów. Urządzenie bardzo szybko wykrywa satelity systemów GPS, Glonas oraz Baidou.
BATERIA
Jak na flagowe urządzenie bateria ma dużą pojemność 4070mAh. Jednak często w chińskich telefonach deklarowane pojemności baterii nie idą w parze z czasem pracy. Ja jak zwykle poddałem telefon testowi polegającemu na odtwarzaniu materiałów z Youtube przy maksymalnej jasności ekranu i maksymalnej głośności. Test taki maksymalnie drenuje baterię. Urządzenie pracowało przez 8 godzin i 15 minut. To dobry wynik, przekładając to na normalne użytkowanie można stwierdzić że większość osób będzie ładowała telefon co dwa dni. Dobry wynik na baterii uzyskano po części rezygnując z rozdzielczości 2K na rzecz Full HD
DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Telefony Xiaomi od kilku miesięcy są oficjalnie dystrybuowane w polskich sklepach, jednak na próżno tam szukać nowości od Xiaomi. Na szczęście telefony można taniej i szybciej kupić bezpośrednio z Chin. Mój telefon pochodzi ze sklepu gearbest.com gdzie kosztuje 516 dolarów Dostępne są 3 wersje tego telefonu, 4/64GB , 6/128GB oraz wersja 6/128GB Global która charakteryzuje się obsługa większej ilości kanałów w tym B20 obsługującego LTE 800MHz. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: piano black oraz glacier silver
PODSUMOWANIE
Podsumowując telefon muszę zacząć od jego walorów estetycznych, telefon jest ładny, choć to ocena subiektywna. Budowa jest na bardzo dobrym poziomie, wszystko idealnie dolega, nic nie skrzypi. Telefon robi dobrej jakości zdjęcia, często krytykowano telefony Xiaomi za słabej jakości zdjęcia. Tu jest jednak bardzo dobrze, moim zdaniem wcześniej żaden telefon Xiaomi nie robił lepszych zdjęć. Na pochwałę zasługuje dźwięk, który ma wyraziste i pełne brzmienie, słychać nawet niskie tony. Oczywiście kolorystyka ekranu jest bardzo wyrazista, z dobrym czarnym kolorem, niestety biały kolor ulega degradacji pod pewnymi kątami. Maniacy gier nie będą narzekać, jest bardzo wydajny. dobrze też działa nawigacja. Telefon pracuje pod kontrolą Androida 6 z nakładką graficzną MIUI 8, ale producent już zapowiedział, że początkiem 2017 roku w telefonie zadebiutuje MIUI 9 który przyniesie obsługę gestów na krawędziach ekranu. Pomimo wysokiej ceny nie jest to telefon idealny, będzie musiał rywalizować z flagowcami renomowanych producentów.
Wydaje mi się że cena telefonu jest zbyt wysoka, ale znając realia szybko będzie spadać. Ciekaw jestem waszej
PLUS
Kamera
Wyświetlacz
Bateria
Wydajność
Budowa
MINUS
Zablokowany bootloader.
Oprogramowanie do zmiany.
cena
OCENA
Budowa i wygląd: 9
Ekran: 9
Wyposażenie: 8
Kamera: 8
Bateria:9
Cena: 7
OCENA KOŃCOWA 8.3/10
Witam,
mam pytanie czy obsługuje LTE-A? Jeśli nie to jaki telefon xiaomi obsługuje?
[…] LOKALIZOWANIE Lokalizacja w telefonach LeEco nie zawodzi, smartfon wykrywa szybko satelity amerykańskiego systemu GPS, jak i rosyjskiego Glonass. Precyzja lokalizowania jest bardzo dobra, błąd nie przekroczył 4 metrów, większość trasy pokazuje dokładnie miejsce w którym się znajdujemy. Dokładność lokalizowania jest porównywalna z Xiaomi Mi Note 2. […]
[…] Obecnie firma ma już dwat telefony wyróżniające się wyświetlaczami, Xiaomi Mi Mix oraz Xiaomi Mi Note 2 którego niedawno testowałem. Prawdopodobnie niebawem do kolekcji dołączy 3 telefon z nietypowym […]
[…] wydaje mi się że zdjęcia są słabszej jakości niż uzyskane przez Xiaomi Mi5S Plus oraz Mi Note 2 Zdjęcia nie prezentują odpowiedniej ilości szczegółów, kontrast też by mógł być lepszy. […]
[…] Xiaomi MIX chwali się, że przedni panel aż w 91.3% zajęty jest przez wyświetlacz, lecz Xiaomi Mi MiX 2 ma posiadać wyświetlacz na całej powierzchni telefonu. Przecieki sugerują że Mi MIX 2 podobnie jak poprzednik może posiadać 6,4-calowy ekran o rozdzielczość 2K podczas gdy oryginalne urządzenie oferuje nietypową rozdzielczość 1080 x 2040 pikseli. Na niektórych renderach widać że ekran jest zakrzywiony podobnie jak w Xiaomi Mi Note 2 […]
[…] firmy. W Mi MIX nie zabudowano wyświetlacza OLED jak w wcześniej testowanym Xiaomi Redmi Pro i MI Note 2 . Pomimo tego obraz jest bardzo ładny, kolory są odpowiednio nasycone, kontrast wysoki, a […]
[…] 1. Xiaomi MI Note 2 […]
[…] o ile procesor Snapdragon 835 będzie już dostępny na rynku. Xiaomi Mi6 będzie mniejsza wersją Xiaomi Mi Note 2 którego recenzje możecie przeczytać TU Telefon napędzany będzie procesorem Snapdragon 835, ma posiadać 6GB pamięci RAM, a […]
[…] MI3 i Mi Note . Aktualizację dostaną: Xiaomi MI4 , Xiaomi MI5 , Xiaomi Mi5s , Xiaomi Mi5s Plus, Xiaomi Mi Note 2 , Mi Max i Xiaomi Mi Mix . Trochę gorzej wygląda to w serii Redmi gdzie część telefonów […]
Cena 399,99$ Kupon: NoteGB2 https://goo.gl/ui4j6M
[…] przez 5 godzi i 30 minut. jest to wynik o ponad dwai godziny słabszy niż uzyskany przez Xiaomi Mi Note 2, o ponad godzinę słabszy od pięknego Xiaomi Mi MIX, ustępuje też Xiaomi Mi 5S Plus. W […]
[…] Xiaomi Mi Note 2 6GB/128GB Cena: 425.18$ kupon: Xiaomino2 Xiaomi Mi Note 2 4/64GB Cena: $359.99 Kupon: HNote2 Telefon z podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem OLED Recenzja wideo: https://www.youtube.com/watch?v=rfzmY5_k5l8 Recenzja z przykładowymi zdjęciami: http://gadzet.telchina.pl/recenzja-xiao … ia-review/ […]
Ja właśnie chce kupić w Polsce aby nie było żadnych problemów z LTE pytanie tylko czy warto?
[…] Xiaomi Mi Note 2 którego recenzję można przeczytać na blogu gadzet.telchina.pl był pierwszym telefonem Xiaomi z zakrzywionym wyświetlaczem i został wydany w listopadzie 2016 roku. Dotychczas flagowy Mi Note wychodził w rocznych odstępach czasu, ale Xiaomi chce przyśpieszyć tempo. […]
[…] (Recenzja) […]