Xiaomi Mi MIX Lite. Pierwsze przecieki z chińskich mediów.

Xiaomi MI MIX Lite, podobno prace nad telefonem już trwają.

Xiaomi Mi MIX wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak ten piękny telefon jest bardzo drogi przez co jest traktowany jako ciekawostka. Jednak firma planuje wydać Xiaomi Mi MIX Lite w niższej cenie.
Xiaomi Mi MIX Lite

Wyjątkowość Xiaomi Mi MIX polega na tym, że telefon z posiada wąskie ramki z trzech stron wyświetlacza, Wcześniej tylko Sharp produkował taki telefon. Więcej informacji znajdziecie w recenzji Xiaomi Mi MIX
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1200 x 800)Xiaomi Mi MIX

Xiaomi Mi MiIX został wydany w dwóch wariantach. Najdroższa wersja zdobiona złotem posiada 6 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci na aplikacje, jednak cena telefonu w początkowej fazie przekraczała 900$ co skutecznie zniechęcało potencjalnych klientów. W niższej cenie można nabyć telefon w wersji  4 GB pamięci RAM i 128GB pamięci wbudowanej, ale pomimo to cena jest zaporowa. a

Xiaomi Mi MIX Lite. Pierwsze przecieki.

Według chińskich mediów, firma Xiaomi pracuje nad Xiaomi Mi MIX Lite, który może kosztować w Chinach zaledwie 999 juanów (571zł)! To znacznie bardziej przystępne niż obecnie Mi Mix smartphone.

Xiaomi Mi MIX Lite będzie również oferował wysoki współczynnik wyświetlacza to powierzchni telefonu, ale telefon może być napędzany autorskim procesorem Xiaomi Surge S1 .

Jak widać niska cena zachęca, ale procesor zniechęca od zakupu tego telefonu o ile kiedykolwiek powstanie. Powyższe informacje są jedynie plotkami. Napiszcie mi, czy nabylibyście taki telefon za 1000zł ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x