Xiaomi Huami SmartWatch zapowiedziany

Xiaomi Huami SmartWatch zapowiedziany

AMAZFIT Watch jest smartwatchem, którego zapowiedź odbyła się dziś w Chinach.Za debiut inteligentnego zegarka odpowiedzialna jest submarka Xiaomi – Huami, firmą produkująca opaski Mi Band.

Xiaomi Huami

Smartwatch AMAZFIT Watch posiada ekran o przekątnej 1,34″ i rozdzielczości 300 x 300 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz,baterię 280mAh oraz możliwości połączeń dzięki Bluetooth 4.0 i WiFi. Zegarek posiada certyfikat IP67, co oznacza, że jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Jedną z najważniejszych cech tego SmartWatcha jest jego bateria. Xiaomi SmartWatch jest w stanie działacv z włączonym GPS do 5 dni. a w trybie oszczędnym do 11,5 dna. Smartwatch oferuje też funkcje zdrowotne, jak pulsometr i licznik kroków. Ramka a Amazfit wykonana jest z ceramiki, dzięki czemu będzie miła w dotyku i odporna na zarysowania.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 600 x 1318)Obrazek

AMAZFIT Watch – specyfikacja techniczna:

1,34″ okrągły ekran o rozdzielczości 300 x 300 pikseli
procesor 1,2 GHz
512 MB pamięci RAM
4 GB pamięci flash na dane
GPS, pulsometr
bateria 200 mAh
Bluetooth
IP67

Obrazek

Xiaomi Huami SmartWatch zapowiedziany

Smartwatch będzie można zamawiać w przedsprzedaży w najlepszych chińskich sklepach, jego cena wynosi w Chinach 799 juanów co jest równowartością 130 dolarów. (500zł) Oczywiście zapłacić na aliexpress będzie trzeba nieznacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *