Vivo X9 i X9 Plus z podwójną kamerą z przodu.

Vivo X9 i X9 Plus z podwójną kamerą z przodu.

Vivo X9

Najpopularniejszy w Chinach producent telefonów Vivo kolejny raz zaskakuje, tym razem telefonem z podwójnym aparatem fotograficznym z przodu.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 450 x 800)Vivo X9

Vivo jest najpopularniejszą marką telefonów w Chinach, obok OPPO i Huawei. W tym roku firma zdetronizowała Huawei, a to za sprawą bardzo nowoczesnych telefonów. Na początku tego roku firma wprowadziła do sprzedaży telefon XPlay 5 z zakrzywionym wyświetlaczem AMOLED, tak jak obecnie wchodzący na rynek Xiaimi Mi Note 2.
Ogromnym powodzeniem cieszą się też Vivo XPlay 3S i Vivo Xshot, aż dziw bierze, że te świetne smartfony nie zdobyły większej uwagi w Polsce.

Obrazek

Firma planuje dwa nowe telefony, będą to Vivo X9, oraz X9 Plus. Obydwa modele maja posiadać podwójną przednią kamerę.
Media sugerują, że Vivo X9 i X9 Plus będą wyposażone w procesor Snapdragon 653 który wspierany będzie przez 4/6GB pamięci RAM. Telefon będzie posiadał wyświetlacz 5,5 cala i 6 cali. O jakość zdjęć w przypadku Vivo nie musimy się martwić , telefon będzie posiadał czujniki 20 MP! Oczywiście nie zabraknie też skanera odcisków palca. Mówi się, że telefon trafi do sprzedaży jeszcze przed świątecznym szczytem zakupowym. Cana nie jest znana.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o