UMIDIGI Z1 Najcieńszy telefon z pojemną baterią

UMIDIGI Z1 Pojemna bateria w telefonie Super Slim

W ostatnim czasie obserwowaliśmy szybki postęp w dziedzinie wydajności telefonów, jakości zdjęć czy jakości prezentowanego obrazu.
Jednak nadal nie ma postępu w dziedzinie zwiększenia pojemności akumulatorów.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 675 x 1200)UMIDIGI Z1
Wielu producentów jak np. Xiaomi montuje pojemne baterie do swoich telefonów z serii Redmi, ale odbywa się to kosztem grubości telefonu. W ostatnim czasie nie wypuszczono praktycznie żadnych flagowych telefonów Super Slim ( poniżej 7mm grubości )

Producenci zgodnie z oczekiwaniem rynku stawiają na pojemność akumulatorów, dla przykładu Samsung S8 (3000mAh 8mm), OnePlus 3T (3400mAh, 7.35mm), Xiaomi Mi 6 (3350mAh, 7.45mm) i Nubia Z17 (3200mAh, 7.6mm).
Jednak firma UMIDIGI zapowiada Ultra-cienki telefon z duża pojemnością baterii. UMIDIGI Z1 ma być najcieńszym flagowy telefonem z żywotną baterią.

UMIDIGI Z1 Smukły telefon z dużą baterią!

UMIDIGI Z1 będzie mierzył tylko 6.95mm grubości,a bateria ma mieć pojemność w przedziela 3000mAh – 4000mAh, ale producent jeszcze nie podał dokładnej specyfikacji. Jak wszyscy wiemy deklarowana pojemność baterii nie zawsze idzie w parze z czasem pracy na baterii, ogromne znaczenie ma energooszczędność wyświetlacza, procesor jak i optymalizacja systemu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x