Telefon Razer dla graczy od 1 listopada

Razer wypuści telefon dla Graczy, już 1 listopada premiera.

Marka Razer dobrze znana jest graczom, ale niespodziewanie Razer chce zaistnieć też na rynku smartfonów ze swym pierwszym telefonem już w listopadzie.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1280 x 720)Telefon Razer

Telefon Razer jest dedykowany graczom, więc jak się można spodziewać specyfikacja będzie na wysokim poziomie. Dzięki benchmarkowi GFXBench, możemy poznać kilka szczegółów.
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 576 x 800)Telefon Razer specyfikacja

Telefon Razer ma specyfikację pod gry.

Telefon Razer będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala o rozdzielczości 2560 × 1440. Sercem telefonu będzie procesor Snapdragon 835 który wspomagany będzie przez 8 GB pamięci RAM. Jak na pierwszy telefon to firma zaczyna z maksymalnego poziomu jeżeli chodzi o pamięć i procesor.
Urządzenie będzie posiadało 64 GB pamięci na aplikacje, może być tez wersja z 128 GB pamięci. Główny aparat fotograficzny będzie posiadał sensor 12MP, przodu mamy aparat fotograficzny o rozdzielczości 8MP. Niektórych ucieszy fakt, że telefon wspiera łączność NFC.

Przedstawiciel firmy oświadczył, że telefon Razer będzie przeznaczony do gier. Nie wiadomo czy firma zamierza zaoferować swoje oprogramowanie, nie znamy też ceny. Szczegóły poznamy już 1 listopada.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz