Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Firma NO.1 specjalizuje się w pancernych telefonach, a ostatnio także w Smartwatchachy. Jakiś czas temu testowałem NO.1 D5 który zyskał spore grono użytkowników w Polsce, obecnie do sprzedaży wchodzi jego następca, NO.1 D5+
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1279 x 853)No. 1 D5+

Główne zmiany jakich dokonała firma dotyczą specyfikacji. Procesor Mediatek MTK6572 został zastąpiony czterordzeniowym MTK6580, pamięć operacyjna urosła z 512 MB do 1GB, zaś przestrzeń na aplikacje użytkownika także powiększyła się o 100% i wynosi obecnie 8GB.
Całość będzie pracowała pod kontrolą systemu Android 5.1.
Zmiany te sprawiły znaczny wzrost wydajności, w teście antutu, D5 + uzyskał wynik 23000pkt.no-f182.html
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Na poniższym filmie można porównać obydwa zegarki.

Smartwatch D5+ będzie kosztował w najlepszych chińskich sklepach około 109$

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Peter__Pan
Peter__Pan
6 lat temu

Mam od świąt i mam mieszane uczucia. Zegarek wygląda świetnie, choć ma nieco nierówne podświetlenie ekranu (mnie się rzuca w oczy przy ciemnych tarczach). Jest jednak parę „ale” dlatego uważam, że jest to zegarek niespełnionych szans. 1) słabe WiFi i co gorsze gdy się z niego próbuje trochę intensywniej skorzystać zegarek szybko się grzeje i rozładowuje. 2) Również nie najlepszy BT – bardzo często gubi połączenie z telefonem co powoduje drażniący sygnał antykradzieżowy. 3) Źle działająca klawiatura – np. przy próbie zalogowania się do sklepu zasłania okno logowania. To praktycznie wyklucza możliwość zalogowania się (aż prosiło by się aby można… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x