Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Firma NO.1 specjalizuje się w pancernych telefonach, a ostatnio także w Smartwatchachy. Jakiś czas temu testowałem NO.1 D5 który zyskał spore grono użytkowników w Polsce, obecnie do sprzedaży wchodzi jego następca, NO.1 D5+
Przybliż (rzeczywiste wymiary: 1279 x 853)No. 1 D5+

Główne zmiany jakich dokonała firma dotyczą specyfikacji. Procesor Mediatek MTK6572 został zastąpiony czterordzeniowym MTK6580, pamięć operacyjna urosła z 512 MB do 1GB, zaś przestrzeń na aplikacje użytkownika także powiększyła się o 100% i wynosi obecnie 8GB.
Całość będzie pracowała pod kontrolą systemu Android 5.1.
Zmiany te sprawiły znaczny wzrost wydajności, w teście antutu, D5 + uzyskał wynik 23000pkt.no-f182.html
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

Na poniższym filmie można porównać obydwa zegarki.

Smartwatch D5+ będzie kosztował w najlepszych chińskich sklepach około 109$

One thought on “Smartwatch NO.1 D5+ , następca popularnego NO.1 D5

 • 27 grudnia 2016 at 11:40
  Permalink

  Mam od świąt i mam mieszane uczucia. Zegarek wygląda świetnie, choć ma nieco nierówne podświetlenie ekranu (mnie się rzuca w oczy przy ciemnych tarczach). Jest jednak parę „ale” dlatego uważam, że jest to zegarek niespełnionych szans.

  1) słabe WiFi i co gorsze gdy się z niego próbuje trochę intensywniej skorzystać zegarek szybko się grzeje i rozładowuje.
  2) Również nie najlepszy BT – bardzo często gubi połączenie z telefonem co powoduje drażniący sygnał antykradzieżowy.
  3) Źle działająca klawiatura – np. przy próbie zalogowania się do sklepu zasłania okno logowania. To praktycznie wyklucza możliwość zalogowania się (aż prosiło by się aby można było zegarkiem sterować z telefonu / laptopa po podłączeniu USB czy BT). Przez to nie mam możliwości sprawdzić jak działa z innymi aplikacjami ze sklepu Google.

  Czy jestem zadowolony? Wygląd robi swoje. Zainstalowane aplikacje też w większości „dają radę” więc nie narzekam choć szkoda bo usunięcie kilku niedogodności mogłoby uczynić ten zegarek dużo atrakcyjniejszym.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *