Międzynarodowa Premiera OnePlus 5T już 16 listopada


Premiera OnePlus 5T najpierw w Nowym Jorku, następnie w Pekinie.

 

OnePlus oficjalnie poinformował, że międzynarodowa premiera OnePlus 5T odbędzie się 16 listopada w Brooklynie w Nowym Jorku.
W Chinach oficjalna premiera będzie miała miejsce 28 listopada o godzinie 14:00 w Pekinie, a sprzedaż rozpocznie się 1 grudnia o 10 rano.
Premiera OnePlus 5T
Dyrektor generalny OnePlus, Liu Zuohu zasugerował, że tym razem urządzenie będzie prawdziwym okrętem flagowym z nowym rozmiarem ekranu. Nie będzie żadnej różnicy w projekcie i specyfikacjach między wersją międzynarodową a chińską wersją OP5T, ale chińska wersja może być nieco tańsza. Pozwoli to chińskim sklepom na cenowa konkurencję z oficjalnym kanałem sprzedaży.

Specyfikacja OnePlus 5T jest już prawie znana. Oczekuje się, że flagowy model będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, i proporcjach obrazu 18: 9. Oczekuje się również, że OnePlus 5T będzie wyposażony we flagowy procesor Snapdragon 835, 8 GB pamięci RAM + 128 GB pamięci wewnętrznej. można spodziewać się też wersji z 6 GB pamięci RAM + 64 GB pamięci na pliki użytkownika. Oczekuje się że telefon będzie wyposażony z tyłu w podwójna kamerę o rozdzielczości 20MP + 16MP , natomiast z przodu będzie aparat fotograficzny o rozdzielczości 20 MP.

 

Premiera OnePlus 5T  w USA i Chinach w różnych terminach.

Pojawiły się też przecieki co do  ceny, w Anglii telefon  będzie sprzedawany w tej samej cenie co obecnie OnePlus 5

Przypomnijmy, że OnePlus należy do tej samej grupy kapitałowej co Vivo i OPPO które to są w trójce największych producentów telefonów w Chinach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x